Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "IEVIŅA"

Vadītājs Alise Daugava
Tālrunis 22020919
Nodarbības Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no pulksten 16, Kultūras namā ‘’Rota’’

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Ieviņa" vienmēr ir pulcējis bērnus un jauniešus, kuri vēlas pilnveidot prasmi dejot un rast prieku dejā. Deju nodarbībās bērni un jaunieši apgūst jaunus deju soļus, attīsta stāju, pilnveido muzikālo uztveri un iegūst draugus. Dejošana kolektīvā iemāca atbildību pret citiem deju biedriem, jo visi dejotāji ir viena komanda.

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Ieviņa" dibināts 1984. gadā. Kolektīva dibinātāja Līga Ozola kolektīvu nosauca savas meitiņas vārdā - Ieviņa.

No 2019. gada kolektīva mākslinieciskā vadītāja ir Alise Daugava, kas mīl savu darbu un dara to ar aizrautību, iedvesmojot bērnus un jauniešus.

Kolektīvs koncertē gan uz Jelgavas skatuvēm, gan dodas izbraucienos un piedalās Dziesmu un deju svētkos. Katram dejotajam ir iespēja doties koncertbraucienos uz ārzemēm un piedalīties starptautiskos deju festivālos un konkursos.

Kolektīvs ir draudzīgs un pieejams jebkuram dejotgribētājam sākot no trīs gadiem līdz pilngadībai. Tāpēc gaidīti ir visi, kas mīl deju - gan tie, kuri jau prot deju soļus, gan tie, kas nekad nav mēģinājuši dejot.

Galvenais ir pozitīva attieksme un aizrautība!

Mūsu vadītāji

Mūsu vadītāji

Alise Daugava
Alise Daugava