Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "IEVIŅA"

Vadītājs Alise Dzelzkalēja
Tālrunis 22020919
Nodarbības pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst. 16.00, Kultūras namā ‘’Rota’’

"Ieviņa" ir bērnu deju kolektīvs, kura pamatā ir mīlestība.

"Ieviņa" vienmēr ir pulcinājusi ap sevi bērnus un jauniešus, kam svarīgi ir savu pasaules uztveri izteikt dejā. Deju nodarbībās bērni un jaunieši apgūst jaunus deju soļus, iegūst staltu stāju un sadraudzējas ar deju biedriem. Dejošana kolektīvā iemāca atbildību pret citiem deju biedriem un disciplīnu, jo visi dejotāji ir kā vien komanda. Tik daudz prieka un lepnuma par padarīto! Un ja vēl māmiņa un tētis sēž zālē...

 

1984.gadā Jelgavas rajona deju kolektīva vadītāja Līga Ozola izdomāja, ka būtu jauki iemācīt dancot savai mazajai meitiņai Ieviņai, kurai bija trīs gadiņi, tā radās arī kolektīva nosaukums.

 

Kolektīvs labprāt koncertē gan uz Jelgavas skatuvēm, gan dodas izbraucienos. Katru gadu bērniem tik dota iespēja piedalīties konkursos vai festivālos ārpus Latvijas. Šie izbraucieni rada patiesu prieku bērnos.

 

2019. gadā kolektīva vadību no kolektīva dibinātājas Līgas Ozolas ir pārņēmusi jauna un aizrautīga vadītāja Alise Dzelzkalēja. Kolektīvs ir draudzīgs un pieejams jebkuram dejotgribētājam sākot no trīs gadiņiem līdz pilngadībai. Tāpēc gaidīti ir visi, kas mīl deju - gan tie, kuri jau prot deju soļus, gan tie, kas nekad nav mēģinājuši dejot.

 

Galvenais ir pozitīva attieksme un aizrautība!

Mūsu vadītāji

Mūsu vadītāji

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs "IEVIŅA"
Alise Dzelzkalēja