Tautas deju ansamblis "DIŽDANCIS"

Vadītājs Ieva Karele
Tālrunis 28374363
Nodarbības pirmdienās plkst. 19.30 - 22.30 (kultūras namā), trešdienās plkst. 19.30 - 22.00 (Jelgavas Amatu vidusskolā)

Tautas deju ansamblis Diždancis jau 40 gadus ir starp labākajiem Jelgavas un Latvijas A grupas deju kolektīviem, kas regulāri piedalās dažādos vietēja un starptautiska mēroga koncertos, festivālos un citos ar deju saistītos pasākumos.

Mūsu dejotāju augstākā vērtība ir savstarpējā cieņa un draudzība, tāpat kā mīlestība pret deju un neremdināms dejotprieks, ko esam gatavi apliecināt ne tikai mēģinājumos un koncertos, bet arī citur. 

 

Bet šis stāsts sevī ietver daudz vairāk - jaunus draugus, domubiedrus, jaunas emocijas un piedzīvojumus, balles un ballītes, ceļojumus, sportiskus pasākumus, iesvētības, deju svētkus, kopīgu svētku svinēšanu, latviskumu un daudz citas labas lietas un notikumus. 


Visā savā pastāvēšanas laikā „Diždancis” ir viesojies arī daudzās ārvalstīs, piedaloties deju festivālos un izcīnot godalgotas vietas. Visspilgtākās atmiņas ir saglabājušās no Šanhajas, Izraēlas, Serbijas, Sicīlijas, Turcijas, Polijas, Horvātijas, Tatarstānas, Ukrainas, Slovākijas, Norvēģijas u.c.


TDA „Diždancis” mākslinieciskā vadītāja ir Ieva Karele. Repetitori - Intars Kleinhofs un Sandra Kauranena. Ar muzikālo pavadījumu mūs nodrošina Margita Galiņa.


Pašreiz kolektīvā esam ap 40 jaunieši vecumā no 18 līdz 28 gadiem.

 

Nāc un dejot sāc arī Tu, ja esi vismaz 18 gadu vecs jaunietis!

 

Radīsim skaistus deju notikumus kopā?

 

Mūsu vadītāji

Mūsu vadītāji

Ieva Karele
Ieva Karele