Vēl ir pieejamas tirdzniecības vietas Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla teritorijā Jelgavā

13. janvāris, 2023.

Tirdzniecības, ēdināšanas un izklaides aktivitāšu uzņēmēji vēl līdz 15. janvārim aicināti pieteikties 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla tirdzniecības sektoram. Sektors darbosies Jelgavā, Pasta salā un Jāņa Čakstes bulvārī, 3. februārī no pulksten 18 līdz 22, kā arī 4. un 5. februārī no 10 līdz 22.

 

Īpaši aicinām pieteikties individuālos un rūpnieciskos pārtikas produktu ražotājus, pārstrādātājus un tirgotājus, amatniekus, radošo un mākslas darbnīcu nodrošinātājus, kā arī tos komersantus, kuri piedāvā ziemas apstākļiem atbilstošas atrakcijas.

Iepazīties ar tirdzniecības nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu iespējams tīmekļa vietnē kultura.jelgava.lv sadaļas “24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls” izvēlnē “Informācija”. Pieteikumā obligāti jānorāda nepieciešamais tirdzniecības laukuma izmērs un nepieciešamais elektrības pieslēgums.

24. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu organizē Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra” ar uzņēmumu “Ramirent” un “Husqvarna” atbalstu.

Ņem vērā! Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla apmeklētāji aicināti neņemt līdzi mājas mīluļus, pasākuma teritorijā ieeja ar suņiem būs liegta. Apskates objektus atļauts fotografēt un filmēt, bet ir aizliegts, bez saskaņošanas ar pašvaldību, veikt bezpilota gaisa kuģu jeb dronu lidojumus virs pasākuma teritorijas.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.