Jau pavisam drīz, 4. un 5. jūnijā, Pasta salā vārtus vērs Baltijā vērienīgākais smilšu skulptūru parks “Summer Signs 2022”, kur mājvietu būs atraduši pasaules šedevri 10 valstu mākslinieku darbos.

Dievišķā proporcija jeb zelta griezums, Venēcijas tradicionālo masku krāšņums, Pablo Pikaso gleznas “Guernica” interpretācija, Zinātnes centrs Kanādā, kas celts sniegpārslas formā; hameleons, kas maina krāsu apkārtējās vides ietekmē; mūsdienu tehnoloģijas – šie visi ir cilvēka, dabas vai Visuma radīti šedevri, meistardarbi, kas uz brīdi liek aizrauties elpai. Tieši šādu apbrīna, pārsteiguma, iedvesmas sajūtu radīs šā gada Smilšu skulptūru parka mākslinieki - sniedzot apmeklētājiem iespēju iepazīt izcilus sasniegumus, meistardarbus un šedevrus.

Smilšu skulptūras 11.06.2020-7.jpg

Smilšu skulptūru parku veidos 15 mākslinieki no 10 valstīm

Jau pavisam drīz Jelgavā ieradīsies 15 tēlnieki no 10  valstīm- Čehijas, Spānijas, Ukrainas, Latvijas, Kanādas, Turcijas, Lietuvas, Bulgārijas, Igaunijas un Mongolijas, lai uzsāktu darbu pie smilšu skulptūru veidošanas.  Mākslinieki Pasta salā veidos 15 konkursa un demo skulptūru. Tēlnieki sāks veidot skulptūras pirmdien, 30. maijā. Šajā nedēļā Pasta salā teritoriju sagatavos pasākumam, tādēļ drošības apsvērumu dēļ no 2. jūnija sala apmeklētājiem būs slēgta.

Smiltis 8. junijs 2021-31.jpg

“Summer Signs 2022” atklāšanas dienu programma

Smilšu skulptūru parks 4. un 5. jūnijā būs atvērts no pulksten 10 līdz 23. Abas dienas Pasta salā paredzētas arī dažādas aktivitātes bērniem, tostarp burbuļu darbnīcas, putu ballītes un atrakcijas. Abas dienas par muzikālo atmosfēru Pasta salā rūpēsies vinila DJ Mareks Ameriks. Savukārt sestdien, 4. jūnijā, pulksten uzstāsies 19 Riga Reggae, bet pulksten 21 - Edavārdi. Svētdien, 5 jūnijā, pulksten 20 apmeklētājus priecēs Ivo Fomins.

33304125_1819845648072116_3134951991478845440_n.jpg

Biļetes izdevīgāk iegādāties līdz 3. jūnijam

Līdz 3. jūnijam biļetes var iegādāties lētāk: biļete pieaugušajiem maksā 5 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 3 eiro. Var iegādāties arī ģimenes biļeti (2 pieaugušie + 2 bērni, 1 pieaugušais + 3 bērni vai "3+ Ģimenes karte"), kuras cena ir 10 eiro. Tikai Jelgavas kultūras nama kasē, uzrādot Jelgavas iedzīvotāja karti, biļetes iepriekšpārdošanā var nopirkt par 3 eiro, uzrādot Jelgavas skolēna apliecību – par 2 eiro, bet ar kuponu, kas atrodams informatīvā izdevuma "Jelgavas Vēstnesis" maija numurā, biļetes cena ir 3 eiro.

4. un 5. jūnijā biļešu cena pieaugušajiem būs 7 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 4 eiro, bet ģimenes biļeti varēs iegādāties par 15 eiro. Uzrādot Jelgavas iedzīvotāja karti, biļete maksās 4 eiro, bet ar Jelgavas skolēna apliecību – 3 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja festivālā būs bez maksas. Biļetes var nopirkt Jelgavas kultūras nama kasē, "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā, bet pasākuma norises dienās – arī Pasta salā. Jāpiebilst, ka biļetes, uzrādot Jelgavas iedzīvotāja karti, Jelgavas skolēna apliecību vai kuponu, pieejamas tikai Jelgavas kultūras nama kasē. Biļetes viedtālrunī var iegādāties gan iepriekšpārdošanā, gan pasākuma laikā, un tās ir derīgas elektroniskā formātā.

Jelgavas kultūras nama kases darba laiks

Otrdien, trešdien, ceturtdien un piektdien – no pulksten 14 līdz 19

Sestdien – no pulksten 10 līdz 15

Svētdien un pirmdien – slēgts

 

Kase atvērta arī stundu pirms pasākumiem! Kases tālrunis: 63084679