Ziemassvētku koncerts
Koncerts

Ziemassvētku koncerts

Laiks
21. Decembris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2022-12-21 19:00:00 2022-12-21 19:00:00 Europe/Riga Ziemassvētku koncerts Laiks, kad ziemas vēji rāmi virpuļo kopā ar sniegpārslām valša ritmā... Kad pasaule sadodas rokās, lai zeme rastu mieru… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Laiks, kad ziemas vēji rāmi virpuļo kopā ar sniegpārslām valša ritmā... Kad pasaule sadodas rokās, lai zeme rastu mieru un cilvēku prāti grieztos uz labo... Kad katra dzīva cilvēka sirds veras Gaismai un Mīlestībai...  Ir Ziemassvētki.

Gada skaistākie svētki ar pasaulslavenu komponistu un latviešu autoru iemīļotākajām  Ziemassvētku dziesmām jaunā koncertprogrammā savedusi kopā trīs izcilus solistus – Sonoru Vaici, Zigfrīdu Muktupāvelu un Uģi Rozi. Elegance, dzirkstošs prieks un brīnišķīga mūzika pāri visam - kā mierinājums, kā cerību un jaunus spēkus dodošs sākums.

Koncerta pirmajā daļā skanēs gan tradicionālās Ziemassvētku melodijas, gan pasaules hiti un klasikas pērles, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces un citu latviešu komponistu dziesmas, savukārt koncerta otrajā daļā dzirdēsim komponista Jāņa Lūsēna ziemas noskaņu melodijas (“Nakts”, “Šai svētā naktī”, “Mazu bridi pirms”, “Ziemassvētku zvaigzne”, “Ir klusa nakts”, “Maza, zila zīlīte”, “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu” u.c), kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību daudzu gadu garumā, kā arī vairāku jaunu dziesmu pirmatskaņojumi.

Pie taustiņiem – Jānis Lūsēns, ģitāra - Aivars Gudrais, pie basa – Jānis Lūsēns jun., sitaminstrumenti – Harijs Gūtmanis.

Koncertu organizē “Producentu grupa 7”.

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka