Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls
Uzvedums

Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls

Laiks
3. Marts, Svētdiena, 17:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 15 - 28
Pievienot
kalendāram
2024-03-03 17:00:00 2024-03-03 17:00:00 Europe/Riga Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls Pirmo reizi Latvijā! Multimediāls džūkboks mūzikls (Jukebox musical) ar RAIMONDA PAULA mūziku  Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv
Pirmo reizi Latvijā!

Multimediāls džūkboks mūzikls (Jukebox musical) ar RAIMONDA PAULA mūziku 
(džūkboks mūzikla analogs ir Mamma Mia!)

Galvenajās lomās: DINĀRA RUDĀNE un DAINIS SKUTELIS

Lomās: Jolanta Strikaite-Lapiņa, Anastasija Dolgoņenko, Kārlis Rūtentāls, un jaunie mūzikla dziedātāji-aktieri: Emīls Gilučs, Toms Kalderauskis, Austra Elza Kozuliņa, Maija Punka, Sarma Liede, Edvards Grieze u.c., dejotāji: Zane Prokofjeva, Asnate Rikse, Rolands Šteinbergs, Kārlis Kemlers.
Izrādē piedalās instrumentālais ansamblis Matīsa Žilinska vadībā.

Mūzikla pamatā ir populārāko Raimonda Paula hitu, t.sk. Mežrozīte, Tumši zilā, Laternu stundā, Nepārmet man, Cik klusa nakts, Undīne un daudzu citu, melodijas, ko mīlam un labi pazīstam, tās organiski integrētas dramaturģes Daces Micānes-Zālītes jaunradītā libreta vēstījumā. Melodijas, kuru melodikas burvību mēs sev atklājam atkal un atkal no jauna, krāšņā Brodvejas džeza stilistikā aranžējis jaunais, talantīgais džeza pianists, improvizators, komponists Matīss Žilinskis, kurš pats būs arī pie klavierēm instrumentālā ansambļa sastāvā uz skatuves. Arī mūziķi būs integrēti šajā stāstā.

Raimonda Paula un Edītes Pauls Vīgneres tēvs Voldemārs un vectēvs Ādolfs Pauli bija stikla pūtēji Iļģuciema stikla fabrikā. Pagājušā gs. 60. gados gandrīz visa Iļģuciema mazstāvu apbūve tika nojaukta, tās vietā uzceltas padomju laika blokmājas. Pazuda pat veselas ielas, arī mazā Nordeķu ieliņa, kur kādreiz atradās Paulu dzimtas māja. Bet Nordeķu parka zaļums vilina joprojām... Rīgas pilsētas ielu ritmos, tramvaja un cilvēku dzīves motīvos ievijies arī Evas un Raimonda autobiogrāfiskos faktu un fantāzijas radīts stāsts par mīlestības alkām, par piedošanu un sievietes – mākslinieces dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm. 

Raimonda Paula mūzika
Daces Micānes-Zālītes librets
Dziesmas ar dzejnieku: J.Peters, A.Krūklis, L.Briedis, D.Dreika, D.Avotiņa vārdiem
Režisors Mārtiņš Kagainis
Muzikālais vadītājs, aranžētājs Matīss Žilinskis
Horeogrāfe Ieva Kemlere
Scenogrāfe-multimediju māksliniece Ineta Sipunova
Kostīmu māksliniece Antra Hanna Elerta, “Cinnamon”
Grima māksliniece Liāna Repule
Rotu māksliniece Inga Hermane
Gaismu mākslinieks Ivars Vācers
Projekta radošā direktore Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Iestudējuma PATRONS Robins un Ieva HULL

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka