Kauja pie.../ Jelgavas Jaunais teātris/ Staigājama izrāde dažādās skolas telpās
Izrāde

Kauja pie.../ Jelgavas Jaunais teātris/ Staigājama izrāde dažādās skolas telpās

Laiks
21. Februāris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Cena
IZPĀRDOTS
Pievienot
kalendāram
2024-02-21 19:00:00 2024-02-21 19:00:00 Europe/Riga Kauja pie.../ Jelgavas Jaunais teātris/ Staigājama izrāde dažādās skolas telpās Jelgavas Jaunais teātris Krista Burāne "Kauja pie..."  pēc J. Poruka "Kauja pie Knipskas" motīviem. Staigājama izrāde… Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija info@kjelgava.lv

Jelgavas Jaunais teātris

Krista Burāne "Kauja pie..."  pēc J. Poruka "Kauja pie Knipskas" motīviem.

Staigājama izrāde dažādās skolas telpās ar kaušanos.

Izrādē izmantota necenzēta leksika. Vecums 12+.

 Kādā Latvijas mazpilsētas skolā tiek nofilmēta un publicēta skolotāja pazemošana stundas laikā. Notikums, kas kādas 11. klases skolēnus sašķeļ divās frontēs. Un kauja var sākties. Skolēni pret skolēniem, skolotāji pret skolēniem, skolēni pret skolotājiem. Vai svarīgāk ir izdzīvot vai palikt uzticīgam savām vērtībām? Vai vilku barā vari nekļūt par vilku? Vai vienmēr visu iespējams atrisināt mierīgā ceļā? Un kurš galu galā ir vainojams par notiekošo? Vai vainīgā sodīšana ir risinājums, vai problēma meklējama sistēmā? Šie un vēl citi jautājumi tiks risināti 12 jaunu aktieru izpildījumā reālā vidē, kas skatītājiem piedāvās ielūkoties izrādes notikumos, pārvietojoties no telpas uz telpu, kur ainas tiks izspēlētas - klasē, garderobē, tualetē un citur.

Dramaturģe Krista Burāne sarakstījusi “Kauja pie…”, iedvesmojoties no J.Poruka traģiskā stāsta “Kauja pie Knipskas”, kas sarakstīts 19. gadsimta beigās.

Režisore: Antra Leite-Straume
Režisores asistente: Marta Skara
Dramaturģe: Krista Burāne
Spēlē: Roberts Bārzdainis, Agate Bistere, Paula Daņiļčenko, Estere Jungfermane, Tīna Kamola, Emīlija Klīve, Anete Liepiņa, Anna Marija Ozola, Haralds Sabitovs, Evelīna Lobānova, Enija Vaska un Raivo Zimelis.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka