Grupas "CREDO" 50 gadu jubilejas tūrē "LIDO"
Koncerts

Grupas "CREDO" 50 gadu jubilejas tūrē "LIDO"

Laiks
18. Maijs, Sestdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 20 - 35
Pievienot
kalendāram
2024-05-18 19:00:00 2024-05-18 19:00:00 Europe/Riga Grupas "CREDO" 50 gadu jubilejas tūrē "LIDO" 2024. gada  vasarā un rudenī leģendārā grupa «CREDO» dosies vērienīgā koncerttūrē, kura būs veltīta grupas… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

2024. gada  vasarā un rudenī leģendārā grupa «CREDO» dosies vērienīgā koncerttūrē, kura būs veltīta grupas 50 gadu jubilejai un norisināsies Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs un koncertzālēs. 

«Reizēm mēs aizmirstam priecāties un svinēt, bet tas mums ļoti patīk, tādēļ aicinām draugus un skatītājus svinēt dzīvi! Grupas piecdesmit gadu jubileja, manuprāt, ir labs iemesls šādām svinībām,» saka grupas līderis, solists Guntis Veits.

Koncertos, kuros skanēs grupas visu laiku populārākās dziesmas un, protams, arī jaunāki skaņdarbi: «Meitene ar kallu ziediem», «Disnejlenda», «Neko nevar skaidri zināt», «Tur aiz mākoņiem ir saule», «Ziņģe par bailē», «Lai!», «Kad nekas nav palicis tevī» u.c., piedalīsies gan grupas pamatsastāvs, gan īpašie viesi:  aktrise Lelde Dreimane, gan dziedātājas Sandija Vīgante, Liene Šomase un Aija Andrejeva, gan grupas bijušie dalībnieki Valdis Skujiņš un Armands Alksnis u.c. 

Trijos grupas jubilejas koncertos ar īpašu programmu piedalīsies Liepājas Kamerorķestris: 18.maijā – Jelgavas brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā, 25.maijā Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi!» un grandiozajā koncertā 1.augustā Dzintaru koncertzālē.

«Katrā pilsētā koncerta programma un viesu sastāvs atšķirsies, tāpēc, ja vēlaties to visu dzirdēt klātienē, iesakām nākt uz vairākiem koncertiem,» aicina Guntis Veits, piebilstot, ka speciāli koncertiem būs izveidota īpaša skaņas un gaismu partitūra. «Vēlamies saviem klausītājiem sniegt patiešām labāko iespējamo,» mūziķis uzsver, atklājot, ka, gatavojoties jubilejai, ierakstīta arī jauna dziesma «Mēs svinēsim!».

Par godu grupas jubilejai klajā nācis arī albums, kurā apkopotas populārākās dziesmas no «Credo» repertuāra. To varēs ekskluzīvi iegādāties tikai koncertu norises vietās, tāpat pēc koncertiem būs iespēja saņemt mūziķu autogrāfus un kopā ar viņiem nofotografēties. 

Koncertos piedalīsies mūziķi Guntis Veits (balss, ģitāra; grupā muzicē kopš 1979.gada), Aivars Vīksna (basģitāra; grupā muzicē kopš 1989.gada), Gundars Lintiņš (sitaminstrumenti; grupā muzicē kopš 2001.gada) un Guntars Endzelis (ģitāra; grupā muzicē kopš 2012.gada).

Atgādināsim, ka grupas pirmsākumi meklējami 1974.gada beigās, kad skolasbiedri – no «Līviem» aizgājušais basģitārists Valdis Skujiņš, Verners Bokums, Gina Burkēvice, kā arī Aivars Liepiņš un Valērijs Kosmiņins uzsāka kopīgus mēģinājumu. Nedaudz vēlāk grupa kļuva par Liepājas kokapstrādes kombināta «Baltija» vokāli instrumentālo ansambli, un zem šī nosaukuma darbojās līdz 1979.gadam, kad oficiāli tika apstiprināts nosaukums «Credo».

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka