Kontakti

Adrese
JELGAVAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS IESTĀDE “KULTŪRA” Jelgavas Kultūras nams.
Kr. Barona 6, Jelgava, LV – 3001

Kultūras nams "Rota"
Garozas iela 15, Jelgava LV - 3002

Deju centrs "Cukurfabrika"
Cukura iela 22, Jelgava LV - 3002
Saziņai
Tālr. +371 63023461
E – pasts: kultura@kultura.jelgava.lv
Biroja darba laiks
P 08.00  - 19.00
O 08.00  - 17.00
T 08.00  - 17.00
C 08.00  - 17.00
P 08.00  - 14.30
S Slēgts
Sv Slēgts
Rekvizīti
JELGAVAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS IESTĀDE “KULTŪRA”

Juridiskā adrese: Kr. Barona iela 6, Jelgava LV - 3001
Reģ. Nr. LV 90001282471
AS SEB banka, Jelgavas filiāle
Kods: UNLALV2X008
Norēķinu konts: LV29UNLA0050001026977
Ziedojumu konts: LV94UNLA0050001058011
Kases darba laiks

Vasaras sezonā

P  Slēgts
O-Pk  16.00 - 19.00
 Slēgts
Sv   Slēgts
Saziņai
Kases tālrunis: 63084679
Dežurants: 63005432

Personāla kontakti

JPPI "Kultūra" vadītājs

Mintauts Buškevics

Tālr. +371 63005430
kultura@kultura.jelgava.lv
Pieņemšanas laiks: Pirmdienās no plkst. 15.00 – 19.00
VADĪTĀJA VIETNIECE PAMATDARBĪBAS JAUTĀJUMOS

Inta Englande

Tālr. +371 63005431
inta.englande@kultura.jelgava.lv
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS UN PROJEKTU VADĪBAS SEKTORA VADĪTĀJS

Ivars Pirvics

Tālr. +371 63005428
ivars.pirvics@kultura.jelgava.lv
SEKTORA VADĪTĀJS SAIMNIECISKAJĀ DARBĀ

Ivo Akermanis

Tālr. +371 29188578
ivo.akermanis@kultura.jelgava.lv
Brīvdabas koncertzāles "Mītava" mākslinieciskais vadītājs

Sandis Kalniņš

Tālr. +371 63005429
sandis.kalnins@kultura.jelgava.lv
SEKRETĀRE

Lāsma Rusiņa

Tālr. +371 63023461
Lasma.Rusina@kultura.jelgava.lv
PERSONĀLA VADĪTĀJA

Inguna Kalniņa

Tālr. +371 63005420
inguna.kalnina@kultura.jelgava.lv
Jurists

Edgars Lucis

Tālr. +371 63005441
edgars.lucis@kultura.jelgava.lv
PROJEKTU VADĪTĀJA

Jana Bahmane

Tālr. +371 63005421
jana.bahmane@kultura.jelgava.lv
PRODUCENTS

Gundars Caune

Tālr. +371 27802923
gundars.caune@kultura.jelgava.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Elīna Gaile

Tālr. +371 29377400
elina.gaile@kultura.jelgava.lv
Projektu vadītāja asistente

Mārīte Kokoreviča

Tālr. 63005417
Marite.Kokorevica@kultura.jelgava.lv
KULTŪRAS DARBA SPECIĀLISTE

Santa Sīle

Tālr. +371 63005435
santa.sile@kultura.jelgava.lv
KULTŪRAS DARBA SPECIĀLISTE

Evelīna Bučele

Tālr. +371 63005424
evelina.bucele@kultura.jelgava.lv
KULTŪRAS DARBA SPECIĀLISTE

Lolita Muižniece

Tālr. +371 63005423
lolita.muizniece@kultura.jelgava.lv
SAIMNIECĪBAS PĀRZINE

Sarmīte Auzenberga

Tālr. +371 63005433, Mob. tel. +371 26654934
sarmite.auzenberga@kultura.jelgava.lv
Dežurants

Dežurants

Tālr. 63005432