Nolikumi

Nolikumi

Projekta ”Foto izstāde brīvdabas koncertzālē ”Mītava” konkurss

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” izsludina projekta ”Foto izstāde brīvdabas koncertzālē ”Mītava”” konkursu. Projekts paredz mākslnicieciskās ieceres izstrādi un realizēšanu (fotogrāfēšana un fotogrāfiju apstrāde).

Konkursa mērķis: veicināt foto mākslinieku radošo darbību un iesaistīšanos laikmetīgas kultūrvides veidošanā un notikumu atspoguļošanā, kā arī rosināt iedzīvotāju sabiedriskās aktivitātes.

  • Iztādes koncepcijā un gala rezultātā jāatspoguļojas idejai: Laikmetīgs skatījums uz kultūru. (Piemēram, radoši risinājumi, fotogrāfējot mūzikas instrumentus dabā un izmantojot īpašus tehniskos paņēmienus fotogrāfiju radīšanas procesā vai pēcaptrādē); 
  • Izstādē tiks realizētas 20 lielformāta fotogrāfijas;
  • Fotogrāfijām ir jāiekļaujas brīvdabas koncertzāles ”Mītava” arhitektūrā;
  • Idejas var tik iesniegtas gan rakstiski, gan jau reālu fotogrāfiju vai skiču veidā.

Dalībnieku pieteikšanās un ideju pieteikumi dalībai konkursā jāiesūta pa e-pastu: sandis.kalnins@kultura.jelgava.lv līdz 2021.gada 18. maijam;

Piesakoties konkursā dalībniekam jāiesūta sekojoša informācija:

Par tiesībām sniegt ēdināšanas pakalpojumus JPPI "Kultūra" telpās

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" aicina pieteikties ēdinātājus, lai nodrošinātu ēdināšanas pakalpojumus (kafejnīcu) iestādes "Kultūra" telpās, Krišjāņa Barona ielā 6, Jelgavā.

Pieteikumu iesniegšana līdz 31. maija pulksten 14.00 iesūtot piedāvājumu uz e-pastu kultura@kultura.jelgava.lv

Telpas apskatei pieejamas iepriekš vienojoties ar iestādes "Kultūra" sektora vadītāju saimnieciskajā darbā Andi Rubeni zvanot pa tālruni 29541741.