Deju studija "BENEFICE"

Vadītājs Annika Andersone
Tālrunis 29160618
Nodarbības Katru dienu

KAS MĒS ESAM?

Mūsdienu deju studija Benefice. Dejojam - laikmetīgo deju, mūsdienu deju, hip-hop, breiku, sižetisko deju, mācāmies aktieru knifiņus, improvizāciju un kā pasniegt sevi uz skatuves!

Deju studija dibināta 1999. gada septembrī Jelgavā, bet savu nosaukumu "Benefice" ieguvusi 2000. gada pavasarī. Kopš dibināšanas brīža studiju vada Annika Andersone. Šobrīd deju studijā dažādās vecuma un grūtības pakāpes grupās dejo apmēram 300 dejotāju vecumā no 3 gadiem. Nodarbības notiek 2 - 4 reizes nedēļā, kur ietilpst fiziskās sagatavotības attīstīšana, klasiskās dejas pamati un mūsdienu deja. Katra ceturkšņa ietvaros tiek radīta un mācīta kāda rakstura deja, ar kuru dejotāji piedalās dažādos konkursos un koncertos.

 

Kopš 1999. gada radīts liels daudzums dažādu deju, priekšnesumu, performanču un dejas izrāžu. Ļoti daudz dažādi konkursi piedzīvoti, uzvaras iegūtas un apskatītas citas pasaules vietas.

 

 

BENEFICE IR DZĪVESSTILS!

Kopā trenējamies, braucam iepazīt citas valstis, kā arī vasarās pavadām daudz laika kopā, dejojot dažādās nometnēs, koncertos. Bieži izbaudām nakts piedzīvojumus mūsu jaunajā deju centrā. Ejam pirtī, daudz dzeram ūdenī, neēdam čipšus. Ik dienu viens otru atbalstām, draudzējamies un kopā sasniedzam virsotnes. Ļoti priecājamies, ka arī mūsu vecāki ir uzsākuši dejot Hobby klasē.

 

NĀC UN PIEVIENOJIES MUMS!

Mēs arvien gaidām jaunus dejot gribētājus, jaunus deju mīļus un jaunus draugus kopīgām idejām. Ja vēlies būt stalts, vingrs, dejisks, pārliecināts par sevi, drošs publikas priekšā, kā arī iegūt draugus, piedzīvot jaunas emocijas gan konkursos, gan ārzemju braucienos, tad Tev ir jānāk pie mums uz Benefici! Starp citu - šeit var sastapt vislabākos draugus, mīļākos skolotājus un radošu ikdienu!

www.benefice.lv

 

Mūsu vadītāji

Mūsu vadītāji

Annika Andersone
Annika Andersone