Nolikumi

Nolikumi

Kolāžu konkurss skolēniem - "23. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā”

Jau desmito gadu, ar mērķi atbalstīt un veicināt bērnu radošās izpausmes vizuālajā mākslā, sniedzot iespēju iegūt jaunas zināšanas un klātienē aplūkot vērienīgos ledus mākslas darbus, Jelgavas valstspilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra”, aicina 1. līdz 4. klašu kolektīvus piedalīties “22. Starptautiskā ledus skulptūru festivāla” kolāžu konkursā. Darbu iesniegšana līdz 13. janvārim radoši interpretējot tēmu “Dzīvnieku pasaule”.

Jau tradicionāli, gatavojoties Starptautiskajam Ledus skulptūru festivālam Jelgavā, skolēni aicināti piedalīties kolāžu konkursā. Šī gada konkurss tiek apvienots ar pagājušajā gadā izsludināto pieteikšanos, kad konkurss tika atcelts epidemioloģiskās situācijas dēļ. Visi klašu grupu un individuāli iesūtītie darbi, kuri tika iesūtīti konkursam 2020. gadā, tiks ieskaitīti konkursa vērtēšanā un piedalīsies cīņā par galveno balvu.  

Konkursa darbu noformēšana.

Katrs 1. līdz 4. klašu kolektīvs konkursam var iesniegt vienu kolektīvi veidotu kolāžu. Darbam obligāti jābūt A2 izmērā un tā izveidē var tikt izmantoti visdažādākie materiāli un tehnika.

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, kas norisināsies no 4. līdz 6. februārim Jelgavā. Ja pirmo vietu iegūs klase no Jelgavas, tā balvā saņems autobusa pakalpojumus 300 kilometru apjomā klases ekskursijai, kā arī ielūgumus uz 23. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu.

Darbus līdz 13. janvāra pulksten 10.00 var iesniegt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” dežurantam K. Barona ielā 6 ar norādi Gundaram Caunem, vai sūtīt pa pastu (pasta zīmogs – 13.01.2019.) – JVPI “Kultūra” K. Barona iela 6, Jelgava LV–3001 – ar norādi “Skolēnu kolāžu konkursam “Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā”.

Uzmanību! Konkursa nolikums, termiņi un nosacījumi var tikt mainīt, ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās situācijas ierobežojumus un noteikumus.

Jautājumu gadījumā sazināties rakstot uz e-pastu Gundars.Caune@kultura.jelgava.lv.

Fotokonkurss "Kultūra manā dzīvē”

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” izsludina fotokonkursu par tēmu "Kultūra manā dzīvē".

Fotokonkursa mērķi: veicināt iedzīvotāju radošo darbību un iesaistīšanos pilsētu dzīves veidošanā un notikumu atspoguļošanā; rosināt iedzīvotāju sabiedriskās aktivitātes; stiprināt sadarbību ar Jelgavas sadraudzības pilsētām.

Darbu iesniegšana  līdz 2022. gada 3. oktobrim.