Nolikumi

Nolikumi

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Kultūras padomes projektu papildkonkurss JAUNIEŠIEM

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Kultūras padome no 2022.gada 17.oktobra līdz 2022. gada 31. oktobrim aicina interesentus iesniegt kultūras pasākumu iniciatīvas projektus papildus konkursam JAUNIEŠIEM, pretendējot uz pašvaldības līdzfinansējumu. Projektu realizēšana no 2022.gada 1.novembra līdz 2023.gada 31.janvārim.

Projektus konkursam lūdzam iesniegt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra"  birojā 2.st. vai sūtīt pa pastu. Pasta zīmogs ne vēlāk kā 31.10.2022. Adrese: Krišjāņa Barona ielā 6, Jelgavā, LV-3001 vai ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu:  kultura@kultura.jelgava.lv

Informācija par personas datu apstrādi pieejama ŠEIT.

Fotokonkurss "Jelgava 2022"

Lai veicinātu iedzīvotāju radošo darbību un iesaistīšanos Jelgavas sabiedriskās dzīves veidošanā un notikumu atspoguļošanā, iestāde "Kultūra" izsludinājusi fotokonkursu "Jelgava 2022". Šogad tā tēma ir "Kultūra manā dzīvē". Darbus var iesniegt līdz 2022. gada 3. oktobrim.

 Papildinformāciju var iegūt pa tālruni 27802923 (G.Caune) vai e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv.

Informācija par personas datu apstrādi pieejama ŠEIT.

Tirgotāji aicināti pieteikties Rudens ražas un stādu gadatirgum

Ar pašu gādātām rudens veltēm un amatnieku darinājumiem koši iekrāsosim gadalaiku maiņas jau 24. septembrī no pulksten 10 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā! Piesakies dalībai tradicionālajā Rudens ražas un stādu gadatirgum Jelgavā!

 

Pieteikties līdz 15. septembrim vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas iespējams ŠEIT.

Informācija par personas datu apstrādi pieejama ŠEIT.

Izsludināta kultūras projektu konkursa 2. kārta

Jelgavas pašvaldības Kultūras padome izsludina 2022. gada kultūras pasākumu projektu konkursa 2. kārtu, kurā gan juridiskas, gan privātpersonas var pretendēt uz finansējumu kultūras projektu realizēšanai Jelgavas kultūras dzīves pilnveidei. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 20. septembrim, savukārt projektu realizācija paredzēta laika posmā no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 31. martam.

Informācija par personas datu apstrādi pieejama ŠEIT.