ZinīBUMS
Pasākums

ZinīBUMS

Laiks
1. Septembris, Ceturdiena, 18:00
Vieta
Uzvaras parks
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-09-01 18:00:00 2022-09-01 18:00:00 Europe/Riga ZinīBUMS "ZinīBUMĀ" būs iespējams piedalītos radošās aktivitātēs, izzināt ārpusstundu nodarbju piedāvājumu Jelgavā, kā… Uzvaras parks info@kjelgava.lv

"ZinīBUMĀ" būs iespējams piedalītos radošās aktivitātēs, izzināt ārpusstundu nodarbju piedāvājumu Jelgavā, kā arī izbaudīt pašmāju mākslinieku koncertus. Pasākumā piedalīsies dažādas iestādes un organizācijas, kas iepazīstinās ar savu darbu, piedāvājumu skolēniem, kā arī aicinās iesaistīties dažādās aktivitātes un atkārtot zināšanas par drošību.

Piemēram, iestāde "Sabiedriskais centrs" iepazīstinās ar Jelgavas Jauniešu centra darbu un tā piedāvājumu, biedrība "Brīvprātīgie Jelgavai" aicinās pievienoties organizēs aktivitāti, kurā informācija būs jāmeklē, noskenējot kvadrātkodus. Par savu piedāvājumu jauniešiem brīvajā laikā "ZinīBUMĀ" stāstīs arī jaunrades nams "Junda", bet Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa inspektori mudinās atkārtot zināšanas par drošību, aicinot spēlēt lielformāta spēli. Savukārt Sporta servisa centrs informēs par skolēnu iespējām sportot.

Pulksten 18 ar koncertu priecēs grupa "Labi cilvēki", pulksten 19 – "Pafs", bet pulksten 20 – "Blind shapes".

 

 

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls var tikt publicēts, translēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.