Tutas burvīgais koncerts
Koncerts

Tutas burvīgais koncerts/ IZPĀRDOTS

Laiks
1. Septembris, Ceturdiena, 17:30
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 18-10
Pievienot
kalendāram
2022-09-01 17:30:00 2022-09-01 17:30:00 Europe/Riga Tutas burvīgais koncerts/ IZPĀRDOTS Kā uzburt īstu jautrību? To vislabāk zina Tuta un mazais Āpsītis. Tam būs nepieciešama: vismaz viena burvju nūjiņa,… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Kā uzburt īstu jautrību? To vislabāk zina Tuta un mazais Āpsītis. Tam būs nepieciešama: vismaz viena burvju nūjiņa, Lapsa un Feneks, burvju lāde, vilcieniņš, talantīgā dziedātāja un pianiste Laura Polence, lielais flīģelis, brīnišķīgu mūziķu ansamblis, bungas, skanīga ģitāra, kontrabass un… un pēdējais, bet pats galvenais – Tutas mazie draugi, kas stundas garumā gatavi klausīties, dziedāt un dejot līdzi visskaistākajām Tutas dziesmām.

Tutas dziesmu koncerti kļuvuši par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem, tāpēc arī šovasar Tuta ar saviem draugiem dosies koncerttūrē pa visu Latviju, lai viesotos sešās pilsētās – Ķekavā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē, Rīgā un Jelgavā. Arī šajā koncertā Tutu (aktrisi Lieni Sebri), Lapsu, Feneku un Āpsīti uz skatuves papildinās Tutas dziesmu autore, komponiste un dziedātāja Laura Polence un varens mūziķu sastāvs: Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra, ukulele), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Elīna Ose (vokāls), Beāte Zviedre (vokāls). Koncertā skanēs bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Tutas lietas”, un tas būs īpaši piemērots pašai jaunākajai mūzikas baudītāju paaudzei. Koncerta horeogrāfiju veido Rolands Meržejevskis, bet tā režisore ir Marta Selecka. Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”. 

Koncerta ilgums: 1 stunda
Biļetes uz koncertu nepieciešamas ikvienam apmeklētājam, neskatoties uz vecumu.

Koncerta teritorijā darbosies “Tutas lietu” veikaliņš.

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt reproducēts, translēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka