Latvijas dziedošo aktieru salidojums Jelgavā!
Koncerts

Latvijas dziedošo aktieru salidojums Jelgavā!

Laiks
24. Augusts, Sestdiena, 18:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 8 - 15
Pievienot
kalendāram
2019-08-24 18:00:00 2019-08-24 18:00:00 Europe/Riga Latvijas dziedošo aktieru salidojums Jelgavā! Turpinot šovasar veiksmīgi aizsākto tradīciju, 24.augusta vakarā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava” norisināsies “Latvijas… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Turpinot šovasar veiksmīgi aizsākto tradīciju, 24.augusta vakarā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava” norisināsies “Latvijas dziedošo aktieru salidojums”, pulcējot aktierus no Valmieras, Dailes un Latvijas Nacionālā teātra un aicinot skatītājus uz sirsnīgu sadziedāšanos. Koncerta sākums – plkst.18.

Ar priekšnesumiem skatītājus sola priecēt “Trio Saldais” (Zane Dombrovska, Ērika Eglija un Lelde Dreimane), kura dziedātās hītu “Zemenes” un “Es karājos tavā bizē” kaverversijas jau iekarojušas klausītāju atzinību; duetā ar vīrišķīgās balss īpašnieku, Valmieras teātra aktieri Ģirtu Rāviņu vienosies viņa kolēģi – aktieri Imants Strads un Elīna Vāne; uz skatuves kāps arī vecmeistars – Latvijas Nacionālā teātra aktieris Zigurds Neimanis; arī Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks un bijušais “dailēnietis” – režisors Gundars Silakaktiņš, kā arī citi populāri mākslinieki.

Galvenais ir mijiedarbība ar skatītājiem -,enerģijas apmaiņa dod vēlmi vēlreiz un vēlreiz to piedzīvot. Mūsuprāt, tieši enerģijas apmaiņa ir tā, kuras dēļ vispār ir vērts uz skatuves kāpt,” uzsver Valmieras teātra brīnišķīgie aktieri Imants Strads un Elīna Vāne.

Par koncerta pavadījumu rūpēsies muzikālā apvienība “'No Pusvārda” Modra Laizāna vadībā: Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Zintis Žvarts (saksofons), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

Biļetes uz koncertu var iegādāties gan “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, gan pirms koncerta.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka