KINO/ Emīlija. Latvijas preses karaliene/ 3. un 4. sērija
Kino

KINO/ Emīlija. Latvijas preses karaliene/ 3. un 4. sērija

Laiks
27. Novembris, Sestdiena, 15:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4
Pievienot
kalendāram
2021-11-27 15:00:00 2021-11-27 15:00:00 Europe/Riga KINO/ Emīlija. Latvijas preses karaliene/ 3. un 4. sērija Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju pasākumus pārcelts uz 2021. gada. 27. novembra pulksten 15.00  Iepriekš… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju pasākumus pārcelts uz 2021. gada. 27. novembra pulksten 15.00 

Iepriekš iegādātās biļetes uz pasākumiem ir derīgas vai atgriežamas “Biļešu Paradīze” kasēs.

Seko līdzi informācijai www.kultura.jelgava.lv.


20. septembrī pirmizrādi piedzīvoja jaunākais latviešu kino veikums – daudzsēriju vēsturiskā mākslas filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene.” No 15.oktobra filmas seansi kino cienītājus gaidīs arī Jelgavas Kultūras namā.

“Emīlija. Latvijas preses karaliene” ir daudzsēriju filma, kas pirmo reizi Latvijas kino vēsturē vairākos seansos tiks izrādīta kinoteātros. Filmas sešās spēlfilmu un vienā dokumentālajā sērijā tiek atainots laika periods no Emīlijas Benjamiņas izdotā žurnāla “Atpūta” pirmsākumiem līdz viņas bojāejai Sibīrijā, katrā no sērijām atspoguļojot kādu nozīmīgu viņas dzīves fragmentu – ģimenes dzīvi, uzņēmējdarbību, sociālā statusa nostiprināšanu, ietekmi uz politiskajām un kultūras norisēm 20. un 30. gados, sievietes sapņus un problēmas, darbinieku nodevību – un atklājot personības daudzpusīgās šķautnes.

Filmas stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem un reālām personām, bet daži tēli, to raksturi, ainas un notikumi ir izdomāti radošajā procesā, lai atspoguļotu notikumus un radītu filmas dramaturģisko stāstu.

Režisori: Andis Mizišs, Dāvis Sīmanis, Kristīne Želve, Gints Grūbe.

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Edgars Ozoliņš , Uldis Anže, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Dainis Gaidelis.


* ZAĻAIS PASĀKUMS – Informējam, ka kino seansi notiks Covid-19 drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka kopā ar biļeti vai ielūgumu apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai tā pārslimošanu. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte. Pasākuma laikā jālieto maska un jāievēro divu metru distance.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka