BET BET 30 jubilejas koncerts
Koncerts

BET BET 30 jubilejas koncerts

Laiks
20. Augusts, Sestdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 12 - 30
Pievienot
kalendāram
2022-08-20 19:00:00 2022-08-20 19:00:00 Europe/Riga BET BET 30 jubilejas koncerts Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts Grupa “bet bet” savu 30 gadu jubileju sāka… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts

Grupa “bet bet” savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021. gadā, taču, pulcēšanās ierobežojumu dēļ, to neizdevās realizēt pilnērtīgi, tāpēc 2022. gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Dzirdēsiet arī dažus pirmatskaņojumus no, sadarbībā ar Holivudā pazīstamās komponistes un filmas “Dvēseļu putenis” mūzikas autores Lolitas Ritmanes, speciāli grupai radītā dziesmu cikla.  Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī jauno grupas 60 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača jaunāko, un šogad klajā nākušo dzejoļu grāmatu “365” 4. daļa. Dažus no dzejoļiem, kas tiks veltīti kādam no klausītājiem, autora izpildījumā dzirdēsiet arī koncertā. Pēc koncerta dalībnieki sniegs autogrāfus.

“bet bet” atbalstītāji jau zina, ka katrs grupas koncerts vienmēr tiek spēlēts ar pilnu atdevi un ir kā īsts enerģijas lādiņš uz ilgu laiku!

Grupas dalībnieki – Zigfrīds Muktupāvels, Guntars Račs, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis ir noilgojušies satikt savus klausītājus! Uz tikšanos!

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.