BAIBAS SIPENIECES - GAVARES STĀVIZRĀDE "VIENREIZ JAU VAR"
Izrāde

BAIBAS SIPENIECES - GAVARES STĀVIZRĀDE "VIENREIZ JAU VAR"

Laiks
2. Septembris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 25 - 12
Pievienot
kalendāram
2021-09-02 19:00:00 2021-09-02 19:00:00 Europe/Riga BAIBAS SIPENIECES - GAVARES STĀVIZRĀDE "VIENREIZ JAU VAR" PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 2. SEPTEMBRI,  ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID - 19" UN… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 2. SEPTEMBRI,  ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID - 19" UN JELGAVAS PILSĒTAS DOMES RĪKOJUMU. UZZINI VAIRĀK ŠEIT!


Vienreizējs Baibas Sipenieces - Gavares iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"

“2020.gada 21.februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus, saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete.

Vairāk informācijas: 29131458

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka