20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums"
Pasākums

20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums"

Laiks
27. Augusts, Sestdiena, 16:00
Vieta
Pasta sala
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-08-27 16:00:00 2022-08-27 23:00:00 Europe/Riga 20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums" Jau 20. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu un kolēģu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā… Pasta sala info@kjelgava.lv

Jau 20. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu un kolēģu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Arī šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā - uz Driksas upes. Sacensību dalībnieki cīnīsies par inovatīvākās, lielākās, dizainiski augstvērtīgākās un ātrākās laivas titulu, kā arī par jubilejas “Grand Prix”.

Šoreiz regates dalībniekus varēs iepazīt ne vien parādes un ātruma braucienos Driksas ūdeņos, bet arī prezentācijās brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Svētkus rīko Jelgavas valstspilsēta un iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma piens”. Ieeja bez maksas.

FB_Regate_1920x1005.jpg


PASĀKUMA PROGRAMMA:

16.00  BĒRNU ATRAKCIJAS | PUTU BALLĪTE

Raimonds_Subatovics_(T26676432)F0597.jpg


17.00 PIRMAIS KURSS

“Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Vispār puiši uz goda, savā divpadsmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā. Izdevuši divus albumus – “Problēmas” un “Interkurss” un vienu EP “El Printer”. Spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Intars Busulis: “Pasaules grupa nr. 1 Latvijā.”

PIRMAISKURSS111.jpg


18.00 REGATES ATKLĀŠANA | KOMANDU PREZENTĀCIJAS

Regates dalībnieki šogad satiksies jubilejas salidojumā un tos varēs iepazīt ne vien ātruma braucienos Driksas ūdeņos, bet arī prezentācijās brīvdabas koncertzālē "Mītava" Pasta salā. Katras laivas komandai vienas minūtes laikā stāstījumā vai performancē jāatklāj savs stāsts.

piena_paku_laivu_regate-August 31, 2019-71.jpg


19.00 PARĀDES BRAUCIENS

Regate_Slaideris3_0.jpg


20.00 BŪŪ

Būū ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu "Siekala", kam sekoja singls "Sāku no sākuma". 2021. gada novembrī izdots debijas albums "Albūūms". Trīs no "Albūūma" dziesmām nonāca pirmajās vietās dažādos Latvijas radiostaciju topos. 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" statuetes nominācijās "Debija" un "Dziesma".

Māksliniece mūzikā caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem.

Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītāji var iztrakoties, dziedāt līdzi un padejot.

BUU.png


21.00 APBALVOŠANA

Tiks noteikta ne tikai ātrākā laiva! Pēc žūrijas vērtējuma tiks pasniegtas naudas balvas nominācijās "Jubilejas GRAND PRIX balva", "Inovatīvākā laiva", "Treknākais piena plosts", "Kvalitatīvākais dizains", "Pilnīgs sviests" un "Komanda ar spēcīgāko vēstījumu".

101-piena-regate-2021-foto-kristaps-hercs.jpg


22.00 DAKOTA

Grupa “DAKOTA”dibināta 1996.gadā. Pirmā Latviešu grupa, kas aizsāka Country mūzikas žanru Latvijā. Grupas dibinātājs Edvīns Zariņš - izcils ģitārists, komponists un lirikas autors. Šis gads tiek pieminēts Edvīna Zariņa zīmē, jo 2022.gada janvārī, grupas līderis un sirds dvēsle aizgāja mūžībā. Edvīna Zariņa vēlme bija, lai grupa “DAKOTA” turpinās un ir mūžam dzīva. Pašreizējais grupas “DAKOTA” sastāvs:

Raitis Keišs -Vokals ,bass.
Gundars Lintiņš - sitaminstrumenti,Vokals .
Vīgants Murelis -stilgitara.
Arturs Palkevičs - taustiņinstrumenti ,Vokals .
Gatis Ivans - Gitara ,Vokals.

Grupa turpina darbu pie Edvīna Zariņa pēdējā albuma. Jūlija mēnesī 2022 Mic Rec izdod grupas “DAKOTA” albumu ar nosaukumu “Edvīna Zariņa pēdējais koncerts”

DAKOTA1.jpg


 

Apmeklētājs piekrīt, ka tiks fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Aplūko kā gāja iepriekš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.