Laikā, kad nevaram tikties klātienē, radīsim svētku noskaņu katrs savās mājās tiešsaistē pieslēdzoties diviem brīnišķīgiem Ziemassvētku koncertiem. 18. decembri klausoties skaistākās un iemīļotākās Ziemassvētku melodijas tiksimies ar Jelgavas Bigbendu un Daumantu Kalniņu. Savukārt, svētku priekšvakarā 23. decembrī baudīsim klasisko mūziku, baroka noskaņās kopā ar Jelgavas Kamerorķestri un Mihailu Čuļpajevu.

Jelgavas pilsēta un ietādes “Kultūra” profesionālie kolektīvi Jelgavas Bigbens un Jelgavas Kamerorķestrsi sveic Ziemassvētkos ar diviem bezmaksas tiešsaistes koncertiem. Šobrīd, kad pasaulē notiekošais liedz tikties klātienē uzbursim īpašu, siltu un gaišu svētku noskaņu, katrs savās mājās, esot kopā ar tuvākajiem. Koncertiem 18. un 23. decembrī tiešsaistē pieslēgsimies Jelgavas pilsētas FB lapā. Koncerta ieraksts būs pieejams arī www.jelgava.lv un www.kultura.jelgava.lv kā arī vietnē Youtube

18. decembrī, pulksten 14.00, ar īstu Ziemassvētku klasiku, džeza noskaņās svētku prieku katrā mājā ienesīs Jelgavas Bigbends Raita Ašmaņa vadībā kopā ar Daumantu  Kalniņu. Koncertā “Ziemas ceļa idille” izskanēs tādas pasaulslavenas un iemīļotas melodijas kā “Yo Tannenbaum”, “Somewhere in My Memory”, “It’s The Most Wonderful Time”, “Let It Snow!”, “White Christmas”, “Jingle Bells”, “Santa Claus is Coming To Town”, “When a childis Born”, kā arī Raimonda Paula “Elēģija” un  “Ziemas ceļa idille”. 

Savukārt, svētku priekšvakarā 23. Decembrī, pulksten 14.00, dosimies muzikālā ceļojumā kopā ar Jelgavas Kamerorķestri, diriģenta Aigara Meri vadībā un Latvijas Nacionālās Operas tenoru Mihailu Čuļpajevu uz laiku, kad pasaule iepazina baroka greznību un krāšņumu. Raisot personiskas sajūtas, koncertā “Ziemassvētku elēģija” dzirdēsim Arkandželo Korelli, Džuzepes Torelli, Edvarda Grīga, Aramsa Hačaturjana skaņdarbus, kā arī tādas tradicionālas  Ziemasssvētku melodijas kā ''Tu mazā, klusā Bētleme'', 'Kas ir šis bērns'', ''Ak, svētā nakts'' un ''Klusa nakts, svēta nakts''. Bet koncerta noslēgumā Raimonda Paula un Jāņa Petera ''Ziemeļblāzmas romance''. 

FB_Koncerts_23122020_1920x1005_2020_2_druka.jpg

Koncertus tiešsaistē 18. un 23. decembrī pulksten 14.00 bezmaksas skaties Jelgavas pilsētas FB lapā. Koncerta ieraksts būs pieejams arī www.jelgava.lv un www.kultura.jelgava.lv kā arī vietnē Youtube

Muzikālu sveicienu svētkos sūta Jelgavas pilsēta, iestāde “Kultūra” kopā ar Jelgavas Bigbendu un Jelgavas Kamerorķestri. 

Radīsim svētkus kopā,  katrs savās mājās! 

Uzzini vairāk Jelgava.lv un kultura.jelgava.lv.