Ar dzejkoncertu Jelgavas Pils Aulā noslēdzās pirmais Starptautiskais dzejas festivāls "Page Break". Koncertā, kopā ar laikmetīgās džeza mūzikas kvartetu, uzstājās visi festivāla dalībnieki - starptautiski ievērojami dzejnieki no 10 valstīm.

Raimonds_Subatovics_26676432_FOTO---4.jpg

Pasākumā uzstājās Karolīna Foršē, Tāra Skurtu, Deniss Malonijs un Kristofers Merils no ASV, Mario Bohorkess no Meksikas, Kristoss Kukis no Grieķijas, Jolanda Kastanjo no Spānijas, Matiass Gērics no Vācijas, Radu Vanku no Rumānijas, Ida Borjela no Zviedrijas, Gjokčenurs Č. no Turcijas un baltkrievu dzejniece Volha Hapejeva. Latviju pārstāvēs Inga Gaile un Semjons Haņins. Dzejas lasījumus muzikāli pavadīja Kārlis Auziņš (saksofons), Kaspars Vizulis (ģitāra), Toms Poišs (basģitāra), Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti). 

Raimonds_Subatovics_26676432_FOTO---52.jpg

Jau vēstīts, ka no 12. līdz 15. maijam Jelgavā norisinājās pirmais Starptautiskais dzejas festivāls "Page Break", kuru rīkoja biedrība "I DID IT" sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi "Kultūra", atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas diplomātisko attiecību simtgades programmas ietvaros, "Jelgavas tipogrāfija", aģentūra "Accion Cultural Espanola", Gētes institūts Rīgā, Spānijas vēstniecība Latvijā. Informatīvi atbalsta Latvijas Radio un LSM.