Sakarā Ministru kabinets (MK) pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” informē, ka marta mēnesī plānotie pasākumi Jelgavas kultūras namā nenotiks, informācija par pasākumu norisi sekos.

Tāpat informējam, ka sakarā ar esošo situāciju atcelti un naudu par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta uz sekojošiem pasākumiem:

  • 2020. gada 15. novembra koncerts “Dieva dēli. Saules meitas”
  • 2020. gada 6. decembra Ainara Mielava jubilejas koncerts “220 VOLTI”
  • 2020. gada 22. decembra Latvijas Jaunatnes teātra muzikālā izrāde “Pifa Ziemassvētki”

Nauda par biļetēm, kuras iegādātas elektroniski “Biļešu Paradīze” mājaslapā, tiks atgriezta automātiski. Klātienē iegādāto biļešu atgriešana Jelgavas Kultūras nama kasē.

Jelgavas Kultūras nama kases darba laiks:

Otrdiena – 10.00 – 13.00

Ceturtdiena – 17.00 – 19.00

Sestdiena – 10.00 – 12.00


! Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

! Gadījumā, ja pasākums atcelts, nauda par iegādātajām biļetēm, atbilstoši Patērētāju tiesību likumam, tiks atmaksāta.       

 *Biļetes uz atceltajiem pasākumiem tiek atgrieztas tikai kases norādītajā darba laikā


Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā kultura.jelgava.lv un sociālo tīklu kontos.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties attālināti pa telefonu +371 63023461 un +371 25900004 vai e-pastu kultura@kultura.jelgava.lv .