Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” atgriežas pie skatītājiem ar veltījumu komponista Imanta Kalniņa 80. jubilejas gadā. 9.jūlijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina Olga Rajecka un Uģis Roze, lai izdziedātu grupas Turaidas Roze skaistākās dziesmas. Kopā ar māksliniekiem uzstāsies arī mūziķi - pianists Jānis Miltiņš un čellists Tomass Ančs.

Salikums_FB_1920x1005_Rajecka_Roze.jpg

Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” radās pērn ar mērķi savest kopā mūziķus un klausītājus, pēc garā pandēmijas pārtraukuma pavasarī, lai atkal būtu kopā – uz Tu, pavisam unikālā vietā - starp divām upēm. Aizsāktie  mazās formas koncerti ar daudzkārt intīmāku un personīgāku sajūtu priecēja gan skatītājus, gan pašus mūziķus, tādēļ šogad koncertsērija turpinās, lai būtu viens ar otru atkal uz Tu.

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” šogad atzīta par pērnā gada izcilāko pasākumu norises vietu Pasākuma foruma rīkotajā “Izcilības balva 2020”.

Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Biļetes uz koncertu visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Uzzini vairāk: www.kultura.jelgava.lv un www.jelgava.lv un sociālo tīklu kontos meklējot @brivdabaskoncertzaleMitava

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.