ZUM ZUM / jauns mūzikls
Izrāde

ZUM ZUM / jauns mūzikls

Laiks
15. Oktobris, Svētdiena, 18:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 20 - 25
Pievienot
kalendāram
2023-10-15 18:00:00 2023-10-15 18:00:00 Europe/Riga ZUM ZUM / jauns mūzikls Latīņu un svinga ritmi, franču šansons, hip hops, džezs un kora mūzika mazliet neierastākā skanējumā izcilas un profesionālas radošās komandas… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

Latīņu un svinga ritmi, franču šansons, hip hops, džezs un kora mūzika mazliet neierastākā skanējumā izcilas un profesionālas radošās komandas sniegumā –15. oktobrī 18:00 Jelgavas kultūras namā aicinām uz jaunu mūziklu “ZUM ZUM”. Tā izveidē apvienojušies divi talantīgi un jauni komponisti - Nīderlandē dzīvojošā Laura Polence un Raimonds Petrauskis, stāstu radījuši Edgars Niklasons un Annija Putniņa, dziesmu tekstus - Andris Akmentiņš un Raimonds Petrauskis. Izrāde top ar VKKF atbalstu.

 

Izrādes dalībnieki ir gan savas jomas pieredzējuši profesionāļi, gan jaunās paaudzes talanti, kuri apliecinājuši sevi citos Producentu grupas 7 iestudētajos mūziklos (Kaupēn, mans mīļais, Agrā Rūsa, Zvaigznes bērns u.c.).  Izrādē pārstāvēti stilistiski visdažādākie mūzikas žanri, kas vienkopus ar atraktīvo horeogrāfiju radīs dinamisku un emocionālu stāstu par mūsdienu kora vidi.

 

Stāsta centrā ir diriģents Agris (lomā - mūziķis Andris Ābelīte), kurš kopā ar savu kamerkori dodas pretī triumfam Pasaules labākajā koru konkursā Parīzē. Vai koris piedzīvos savu slavas stundu? Dzīvesprieks un dinamika caurvij visu stāstu, tam vedot līdzi arī skatītāju.

 

“Esmu priecīgs, ka šis Dziesmu svētku gads rezultējies ar pirmo mūziklu pasaulē ZUM ZUM, kas veltīts Latvijas koriem un to vērtībām,” stāsta režisors Edgars Niklasons. “Tas ir unikāli - būt klāt brīdī, kad rodas pilnīgi jauns mūzikls, turklāt tas top ciešā sadarbībā ar pašiem aktieriem, tiem iesaistoties savu varoņu raksturu izveidē. Esam jaunu cilvēku komanda un tas arī ļauj labāk uzrunāt jauno paaudzi. Tomēr nevelkam striktas robežas, mūzikls uzrunās jebkuras paaudzes cilvēku. Mēs visi dzīvojam šodien, šeit un tagad, un šis ir mūsu laiks, kurā piepildīt savus sapņus.”

 

Mūziklā ZUM ZUM piedalās spoža aktieru un dziedātāju buķete – Andris Ābelīte, Aija Vītoliņa, Baiba Renerte, Annija Putniņa, Katō, Elizabete Zagorska, Elīna Ose, Toms Kalderauskis, Emīls Kivlenieks, Latvijas leļļu teātra aktieri Anrijs Sirmais un  Elīna Bojarkina, kā arī ļoti talantīgie Eduards Rediko, Edvards Grieze, Austra Kozuliņa, Emīls Gilučs, Artūrs Biķernieks, Sarma Liede un Markuss Rūtentāls.  Uz skatuves arī spēcīgs instrumentālistu sastāvs – Raimonds Petrauskis, Ernests Mediņš, Dāvis Jurka un Jānis Rubiks.

 

Mūzikla režisors un scenogrāfs Edgars Niklasons, horeogrāfs Rolands Meržejevskis, kostīmu māksliniece – Odetta Birmane, vokālā pedagoģe – Annija Putniņa. Biļetes iepriekšpārdošanā – Biļešu Paradīzē.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka