Vokālā ansambļa “Vīzija” koncerts “…un gadus krāj kā pērles vienuviet…”
Koncerts

Vokālā ansambļa “Vīzija” koncerts “…UN GADUS KRĀJ KĀ PĒRLES VIENUVIET…”

Laiks
19. Marts, Svētdiena, 14:00
Vieta
1. stāva galerija
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2023-03-19 14:00:00 2023-03-19 14:00:00 Europe/Riga Vokālā ansambļa “Vīzija” koncerts “…UN GADUS KRĀJ KĀ PĒRLES VIENUVIET…” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” senioru vokālais ansamblis “Vīzija” ielūdz klausītājus… 1. stāva galerija info@kjelgava.lv

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” senioru vokālais ansamblis “Vīzija” ielūdz klausītājus uz savu jau 7. ziemas koncertu “…un gadus krāj kā pērles vienuviet…” divas dienas pirms pavasara iestāšanās – 19. martā Jelgavas kultūras nama 1.stāva galerijā.

Koncertā piedalīsies arī “Vīzijas” tuvākie draugi Mežotnes pagasta jauktais vokālais ansamblis “Mēs”. Abus kolektīvus vienojošais elements – to vadītāja Liene Gaile, kura ir kopā ar “Vīziju” jau 10 gadus, bet ar “Mēs” – 5 gadus, – abiem ansambļiem radot oriģināldziesmas (katram savas un abiem kopējas), veidojot latviešu tautas dziesmu apdares, citu komponistu dziesmu aranžijas un salikumus vokālajam ansamblim.

Koncertprogramma veidota tā, ka dažām kompozīcijām šis koncerts būs pasaules pirmatskaņojums, dažām – pirmatskaņojums Jelgavā, pārītis – šo gadu laikā ne reizi nav atskaņotas Ziemas koncertu programmās, bet ar dažām dziesmām koncerta apmeklētājiem būs patīkama atkalsatikšanās.

Un pāri visam – dziedātāju starojošais smaids un apbrīnojamais dzīves spars, klausītāju uzticība un dziedātājiem sniegtā enerģija, visu klātesošo mīlestība pret dziesmu!

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka