Vjačeslavs Mitrohins ar koncertprogrammu “LAI IET!”
Koncerts

Vjačeslavs Mitrohins ar koncertprogrammu “LAI IET!”

Laiks
10. Oktobris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 10 - 18
Pievienot
kalendāram
2019-10-10 19:00:00 2019-10-10 19:00:00 Europe/Riga Vjačeslavs Mitrohins ar koncertprogrammu “LAI IET!” Jauna Vjačeslava Mitrohina koncertprogramma LAI IET!  apvieno labākas dziesmas latviešu valodā un ārzemju hītu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Jauna Vjačeslava Mitrohina koncertprogramma LAI IET!  apvieno labākas dziesmas latviešu valodā un ārzemju hītu cover versijas izcilā un neatkārtojamā Vjačeslava Mitrohina ģitārspēlēs stilā, ka arī autordziesmas no nopagajuša gadsimta un jauna sacerējuma.

Katrs Vjačeslava Mitrohina koncerts ir unikāls un nekad neatkārtojas, ja pat skan viena un tā pati programma. Nekad nevar zināt cikos beigsies koncerts, jo publika prasa vēl un vēl. Standarta koncertprogrammas ilgums ir 90 min, bet parasti koncerts ilgst vairāk kā 2 stundas.

Jau vairākus gadus Vjačeslavs Mitrohins uzstājas kopā ar Latvijas labākiem muzikantiem, katru reizi sarūpējot koncerta apmeklētajiem kādu patīkamu pārsteigumu. Pēc koncerta klausītajiem ir iespēja dabūt Vjačeslava Mitrohina autogrāfu, ka arī nofotografēties kopā ar viņu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka