Valmieras drāmas teātra viesizrāde - NĀKOŠPAVASAR
Izrāde

Valmieras drāmas teātra viesizrāde - NĀKOŠPAVASAR

Laiks
4. Novembris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 14 - 18
Pievienot
kalendāram
2021-11-04 19:00:00 2021-11-04 19:00:00 Europe/Riga Valmieras drāmas teātra viesizrāde - NĀKOŠPAVASAR Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi sekos.

Seko līdzi informācijai www.kultura.jelgava.lv.


NĀKOŠPAVASAR
Stāsts par jaunu dzīves sākumu laukos 2 daļās

Stāsta centrā ir divi jauni, tikko augstskolu beiguši rīdzinieki – filologs Nils un mākslas zinātniece Krista, kuri savas īstās vietas meklējumos pārceļas no Rīgas uz dzīvi laukos ar apņēmību dzīvot saskaņā ar dabu, kas vietējos iedzīvotājos uzreiz izraisa interesi, jo parasti kāds brauc prom no laukiem, nevis pārceļas tur uz dzīvi. Tomēr drīz vien Nila un Kristas realitāte laukos neatbilst tam, kā viņi to bija iztēlojušies, un notikumi, kas seko viens pēc otra, kļūst par pārbaudījumu abu attiecībām un aicinājumam sekot dzīves sapnim.

Nakospavasar viesizrādS JELGAVA-01.jpg

Režisors Toms Treinis: “Dzīvot laukos šķiet vilinoši. Ir daudzi ieguvumi, bet no daudz kā ir arī jāatsakās. Tas, kas mani fascinē, ir jaunu pilsētnieku mēģinājumi tuvoties dabai, bet, jo vairāk viņi mēģina, jo vairāk saprot, ka ir ļoti tālu no tās.  Ka dzīve laukos ir darbs un rūpes, ne tikai romantika ar putnu dziesmām. Mūsdienās dabai draudzīgs un veselīgs dzīvesveids ir kļuvis par ekskluzīvu, jo dārgu parādību. Ar šo iestudējumu vēlos diskutēt par to, cik lielā mērā mēs katrs dzīvojam saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi.”

Režisors – Toms Treinis

Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš

Kostīmu māksliniece – Marta Mielava

Gaismu mākslinieks – Niks Cipruss

Komponists – Jūlijs Melngailis

Lugas redakcija – Madara Rutkēviča

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Ingus Kniploks, Klinta Reinholde, Pauls Iklāvs vai Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Inese Ramute


* ZAĻAIS PASĀKUMS – Informējam, ka kino seansi notiks Covid-19 drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka kopā ar biļeti vai ielūgumu apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai tā pārslimošanu. Noteikumi attiecas arī uz bērniem līdz 12. gadu vecumam. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte. Pasākuma laikā nav jālieto maska un nav jāievēro divu metro distance.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka