Valentīndienas koncerts "Amore-Mīla"
Koncerts

Valentīndienas koncerts "Amore-Mīla"

Laiks
14. Februāris, Otrdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 20
Pievienot
kalendāram
2023-02-14 19:00:00 2023-02-14 19:00:00 Europe/Riga Valentīndienas koncerts "Amore-Mīla" Divi temperamentīgi dziedātāji Roberto Meloni un Jenny May sagatavojuši romantisku Valentīndienas koncertprogrammu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Divi temperamentīgi dziedātāji Roberto Meloni un Jenny May sagatavojuši romantisku Valentīndienas koncertprogrammu visiem, kam mīlestība nav sveša. Tas nebūs parasts koncerts. Mūziķi jūs aicina uz īstu, privātu muzikālu tikšanos, atklājot par sevi patiesus un līdz šim nedzirdētus mīlestības stāstus. Nav svarīgi vai esi attiecībās, vai brīvs. Varbūt tieši koncertā sastapsi savu lielo mūža mīlestību. 


Mīlestība nepazīst robežas. Kā Latvijā, tā Āfrikā ikviens vēlas būt mīlēts. Tieši tāpēc mūziķi izpildīs tautā zināmas kompozīcijas 8 valodās. Koncertā izskanēs tādi grandi, kā “Besame Mucho”, “O'Sole Mio” līdz pat “Mamma Maria”, kā arī Jenny May lielākie hiti “Es gribu vēl mīlēt”, “Bez puišiem nevar” u.c. iemīļotas kompozīcijas. Koncertā dzirdēsiet gan trauslas un dziļi personiskas, gan arī karstasinīgas un kaisles piepildītas  kompozīcijas. Jenny May un Roberto gaidīs jūs uz muzikālu Valentīndienas tikšanos.

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka