TEĀTRIS "ŽANNA"
Teātra izrāde

TEĀTRIS "ŽANNA"

Laiks
4. Marts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Pievienot
kalendāram
2021-03-04 19:00:00 2021-03-04 19:00:00 Europe/Riga TEĀTRIS "ŽANNA" PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 4. MARTU ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK… Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 4. MARTU ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

IEPRIEKŠ IEGĀDĀTĀS BIĻETES UZ PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM BŪS DERĪGAS.

!Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.                                                                           

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


"ŽANNA" 18+

Režisors-iestudētājs: C. Kulikovskis

Izrāde "Žanna" iestudēta pēc slavenā un populārā mūsdienu krievu dramaturga Jaroslava Puļinovičša. Galvenā izrādes varone - nobriedusi, stipra un veiksmīga biznesa lēdija, izgājusi grūtu ceļu, spēdama smagajos deviņdesmitajos gados izveidot savu biznesu, ziedodama visu savu dzīvi, izņemot emocijas un laimi. Šobrīd viņa meklē mīlestību, bet tā vietā saņem nodevību no jauna, infantīla mīļākā. Sāpes, izmisums un vientulība noved pie vēlēšanās kopā ar skatītājiem izdzīvot antīko sižetu mūsdienīgajā realitātē. Žanna-patiesa luga par emocijām, izstāstīta saprotamā un bēdīgā stāstā, tajā pašā laikā iespaidīgām un smieklīgām scēnām. Izteiksmīgs un emocionāls stāsts, kur galvenā tēma ir sievietes, tā kļūs tuva jebkurai skatītāju publikai.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka