TDA "Diždancis" – 45! Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi'"
Koncerts

TDA "Diždancis" – 45! Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi'"

Laiks
5. Novembris, Sestdiena, 17:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 5 - 4
Pievienot
kalendāram
2022-11-05 17:00:00 2022-11-05 17:00:00 Europe/Riga TDA "Diždancis" – 45! Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi'" TDA "Diždancis" 45 gadu jubileju atzīmēs ar deju uzvedumu “Zied ābele balti` ziedi`”, kurā latviešu tautas… Lielā zāle info@kjelgava.lv

TDA "Diždancis" 45 gadu jubileju atzīmēs ar deju uzvedumu “Zied ābele balti` ziedi`”, kurā latviešu tautas mūzikas un dejas valodā tiek atspoguļots sievietes mūža ritējums, sākot ar bērnības pasaules tēlojumu, turpinoties jaunības mīlestības meklējumos un ievijoties viedā briedumā, uzsverot dzimtas vērtības un spēku, kas ir neatņemams latvieša esības pamats.

Ik dejas solis paudīs dzīvesziņu, caurvijoties paaudzēm, iedvesmojoties no Zemgales folkloras materiāliem un tradīcijām mūsdienīgā interpretācijā. Skatītājiem būs iespēja dzirdēt un redzēt tieši šim uzvedumam veidotas tautas mūzikas apdares un oriģinālkompozīcijas Katrīnas Dimantas un Birutas Derumas mākslinieciskajā redzējumā, kā arī deju autoru Sandras Kauranenas un Ilonas Bogdanovas horeogrāfijas.

Uzveduma mākslinieciskās vadītājas un horeogrāfes: Sandra Kauranena un Ilona Bogdanova

Režisore Elīna Apsīte

Scenogrāfija Ilze Beķere

Video projekcijas Artūrs Vanags

Piedalās Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes „Kultūra” deju kolektīvi: TDA Diždancis, TDA Ritums(mākslinieciskā vadītāja Ieva Karele) un BJDK Vēja zirdziņš (mākslinieciskā vadītāja Alda Skrastiņa).

 

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka