TAUTUMEITAS. Brīvdabas koncertsērija uz Tu
Koncerts

TAUTUMEITAS. Brīvdabas koncertsērija uz Tu

Laiks
29. Jūlijs, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 12 - 15
Pievienot
kalendāram
2021-07-29 19:00:00 2021-07-29 19:00:00 Europe/Riga TAUTUMEITAS. Brīvdabas koncertsērija uz Tu Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” 29.jūlijā pulksten 19 aicina uz muzikālu tikšanos ar mūsdienu tautas mūzikas grupu … Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” 29.jūlijā pulksten 19 aicina uz muzikālu tikšanos ar mūsdienu tautas mūzikas grupu "Tautumeitas".

...

TAUTUMEITAS sāka ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. Taču jo tuvāk gājām dziesmām, jo tuvāk dziesmas nāca mums, līdz kamēr šķita dabiski tās apvienot ar visu pārējo, ko šajā pasaulē esam dzirdējušas un sajutušas kā savu. Tagad tautasdziesmas izspēlējam, izmantojot savas balsis un tembrāli piesaistošus instrumentus, skanējumā ietverot arī savus uzskatus par laiku, telpu un tautumeitas izjūtām tajos.

...

Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” radās pērn ar mērķi savest kopā mūziķus un klausītājus, pēc garā pandēmijas pārtraukuma pavasarī, lai atkal būtu kopā – uz Tu, pavisam unikālā vietā - starp divām upēm. Aizsāktie  mazās formas koncerti ar daudzkārt intīmāku un personīgāku sajūtu priecēja gan skatītājus, gan pašus mūziķus, tādēļ šogad koncertsērija turpinās, lai būtu viens ar otru atkal uz Tu.

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” šogad atzīta par pērnā gada izcilāko pasākumu norises vietu Pasākuma foruma rīkotajā “Izcilības balva 2020”.

Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Biļetes uz koncertu visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Uzzini vairāk: www.kultura.jelgava.lv un www.jelgava.lv un sociālo tīklu kontos meklējot @brivdabaskoncertzaleMitava

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.