Svētku koncerts "Manz zelts ir mana tauta"
Koncerts

Svētku koncerts "Mans zelts ir mana tauta"

Laiks
13. Novembris, Svētdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2022-11-13 18:00:00 2022-11-13 18:00:00 Europe/Riga Svētku koncerts "Mans zelts ir mana tauta" Mans zelts ir mana tauta, Mans gods ir viņas gods. Lielāku jēgu, kā šajās Rūdolfa Blaumaņa dzejas rindās, ir grūti… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Mans zelts ir mana tauta,

Mans gods ir viņas gods.


Lielāku jēgu, kā šajās Rūdolfa Blaumaņa dzejas rindās, ir grūti ietilpināt.  Tās tapušas pirms 120 gadiem un šai laikaposmā radušās arī daudzas izcilas dziesmas, kurās sadzirdam tieši šo vēstījumu.  Vienkopus satikušās mūsu valsts dzimšanas dienai veltītā koncertā, tās izskanēs kā himna mūžīgai cieņai, savas tautas un Dzimtenes mīlestībai.   

Ar jaunu muzikālu programmu “MANS ZELTS IR MANA TAUTA” pie skatītajiem novembrī dosies četri lieliski dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Anmary, Atis Ieviņš un instrumentālā grupa - Jānis Lūsēns, Aivars Gudrais, Harijs Gūtmanis,  Jānis Lūsēns jun.

Koncertā skanēs I.Kalniņa, J.Lūsēna, Z.Liepiņa, R.Paula, U.Marhilēviča, J.Kulakova, M.Brauna, U.Stabulnieka, H.Zariņa u.c. komponistu melodijas, kuras vienoja un sargāja mūs dažādos likteņu griežos – dziesmas, kurās kā pūrā ielocīts Tēvzemes vārds, valoda un latvieša dvēsele.

“Dziesmā ir spēks. Vārdiem, kas dzīvo dziesmā un mīt mūsu garā. Dziesmā mēs esam vienoti un savā vienotībā – stipri. Tas šobrīd nepieciešams visvairāk”, uzsver koncertu producents Aigars Dinsbergs, atgādinot, ka jaunā programma būs turpinājums pirms 14 gadiem aizsāktajai rudens valsts svētku koncertsērijai.

„Mans zelts ir mana tauta” Jelgavas kultūras namā izskanēs pirmssvētku noskaņās 13.novembrī 18:00. Organizē Producentu grupa 7. 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka