THE SOUND POETS - KLUSĀK
Koncerts

THE SOUND POETS - KLUSĀK

Laiks
11. Oktobris, Svētdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 22 - 12
Pievienot
kalendāram
2020-10-11 19:00:00 2020-10-11 19:00:00 Europe/Riga THE SOUND POETS - KLUSĀK PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 11. OKTOBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK  Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 11. OKTOBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

Uzmanību! Koncertsērijas “Klusāk” koncerti tuvojas. Pasākuma organizatori aicina koncertu apmeklētājus, kuri biļetes jau iepriekš iegādājušies internetā, tuvākajā laikā ielūkoties savos e-pastos, kur tiks nosūtīta informāciju par biļešu pārreģistrēšanas un personalizēšanas kārtību.

Informējam, ka katrā koncertvietā plānotā viena koncerta vietā gaidāmi 2 koncerti – 16.30 un 19.00. Ja biļetes iegādātas koncert vietu kasēs, biļešu personalizēšana jāveic klātienē to iegādes vietā, norādot vēlamo koncerta laiku. Aicinām šo pārreģistrāciju kasēs veikt savlaicīgi, neatliekot to līdz koncerta norises dienai.


THE SOUND POETS akustiskais koncerts KLUSĀK Jelgavā
_ _ _

Pirms gada nospēlējuši koncertu Arēnā Rīga, pavadījuši kārtīgu festivālu vasaru, grupa paziņo par klusākiem pavasara plāniem - apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai.
“Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru - mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka, šķitis, koncerts veltīts tieši viņam - mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu,” stāsta mūziķi.
Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks - skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.”
_ _ _

Biļetes atrodi www.thesoundpoets.lv un Biļešu Paradīzes kasēs


Aicināma pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētājiem aicināti ņemt līdz personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizatori var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka