SIRDSPUKSTI | svētku koncertuzvedums
Koncerts

SIRDSPUKSTI | svētku koncertuzvedums

Laiks
9. Novembris, Sestdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 22 - 15
Pievienot
kalendāram
2019-11-09 18:00:00 2019-11-09 18:00:00 Europe/Riga SIRDSPUKSTI | svētku koncertuzvedums TOP EMOCIONĀLS KONCERTSTĀSTS “SIRDSPUKSTI”! Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts … Lielā zāle info@kjelgava.lv

TOP EMOCIONĀLS KONCERTSTĀSTS “SIRDSPUKSTI”!

Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts “SIRDSPUKSTI”, kuru kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā, stiprinot un apzinoties latvisko identitāti, atkal gatavo mūziķi un Producentu grupa 7

Emocionāli spraigi un vizuāli krāšņi uz skatuves tiks izdzīvots stāsts par četrām dabas stihijām, Latviju un cilvēku. Ar tiem senlaikiem, kad cilvēks sevi apzinājās kā dabas, Visuma un pirmelementu sastāvdaļu ... un tagadni, kad katram jāatmodina sevī šis četru dabas stihiju spēks. Cilvēks kā filozofiska kategorija, kā sākums Mīlestībai, apliecinājums dzīvei un vēstījums par Dieva radītās pasaules kārtību, kurā katrs mūsu sirdspuksts rezonē ar Latvijas, zemeslodes un Visuma sirds ritmiem.

Koncerta programmas producents Aigars Dinsbergs atzīst, ka šis būs viens no kompānijas efektīgākajiem darbiem  - ar izciliem mūziķiem un horeogrāfiem uz skatuves, iespaidīgām gaismas, skaņas vizualizācijām un plašu filmēto materiālu.

Arī dalībnieku izvēle ir pakārtota cilvēka un četru dabas pirmelementu – Uguns, Ūdens, Gaisa un Zemes mijiedarbībai. Koncertstāstā piedalīsies četri solisti – Mārtiņš Ruskis,Ieva Kerēvica, Atis Ieviņš un Ginta Krievkalna, bet horeogrāfiju katrai no stihijām veido četri horeogrāfi – Liene Grava, Reinis Rešetins, Ģirts Bisenieks un Egija Abaroviča. Cilvēka lomā – Edgars Lipors. Par koncertuzveduma muzikālo pusi šogad rūpēsies izcili mūziķi - Mārcis Auziņš(ģitāras), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti),Justīne Baulina (čells) un Staņislavs Judins (kontrabass).

Koncertstāsta muzikālās aranžijas veido Mārcis Auziņš, kurš latviešu komponistu - Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jura Kulakova, Valta Pūces, Aigara Grāvera, Mārtiņa Freimaņa, Jāņa Strazda un citu autoru melodijām ļaus iemirdzēties jaunās krāsās.

Koncertstāsts „SIRDSPUKSTI” Jelgavas kultūras namā notiks 9.novembrī 18:00. Biļešu iepriekšpārdošana – „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros klausītājus sasniedza programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” un „Pūt, vējiņi”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka