Sarmītes Helvigas un Aijas Feldmanes kopējā izstāde „Pērļu mirdzums gleznās”
Izstāde

Sarmītes Helvigas un Aijas Feldmanes kopējā izstāde „Pērļu mirdzums gleznās”

Laiks
3. Septembris - 28. Septembris
Vieta
1. stāva foajē
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2019-09-03 09:00:00 2019-09-28 09:00:00 Europe/Riga Sarmītes Helvigas un Aijas Feldmanes kopējā izstāde „Pērļu mirdzums gleznās” Vienmēr esmu apbrīnojusi māksliniekus par viņu talantu! Tādēļ ieraugot, ka varu gleznas piepildīt ar pērlēm, sapratu, ka tas var būt mans… 1. stāva foajē info@kjelgava.lv

Vienmēr esmu apbrīnojusi māksliniekus par viņu talantu! Tādēļ ieraugot, ka varu gleznas piepildīt ar pērlēm, sapratu, ka tas var būt mans mazais ieguldījums mākslas pasaulē! (S. Helviga)

Pirmo reizi savas gleznas publiski parādīju 2018. gadā ZR KAC kontaktbiržā, kurā manus darbiņus atzinīgi novērtēja un ieguvu Radošuma balvu „Ideju spogulis” par tehniski sarežģīto rokdarbu risinājumu.

Jau četrus gadus to daru katru brīvu brīdi. Pagājušajā gada augustā man pievienojās Aija. Izstādē redzamas mūsu gleznas, kā arī viens mūsu kopdarbs- triptihs- Brīnumputns! Ticiet mums- tas ir liels un pacietīgs darbs. Tomēr redzot, kā ziedi krāšņi uzzied mūsu rokās, sajūtas ir brīnišķīgas! Lai Jums visiem rada prieku mūsu izšūtās pērļu gleznas!

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka