Rudens ražas un stādu gadatirgus
Gadatirgus

Rudens ražas un stādu gadatirgus

Laiks
24. Septembris, Sestdiena, 10:00
Vieta
Hercoga Jēkaba laukums
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-09-24 10:00:00 2022-09-24 15:00:00 Europe/Riga Rudens ražas un stādu gadatirgus Jau šo sestdien, 24. septembrī, atzīmēsim rudens atnākšanu krāšņā stādu un ražas gadatirgū Hercoga Jēkaba laukumā!… Hercoga Jēkaba laukums info@kjelgava.lv

Jau šo sestdien, 24. septembrī, atzīmēsim rudens atnākšanu krāšņā stādu un ražas gadatirgū Hercoga Jēkaba laukumā! Gadatirgus norisināsies no pulksten 10 līdz 15, līdztekus tam Jelgavas Kultūras nama priekšā notiks kultūras programma.

Tradicionālajā rudens ražas un stādu gadatirgū Jelgavā pie vairāk kā 160 tirgotājiem būs iespēja iegādāties gan ierastas, gan pavisam jaunas preces. Piedāvājumā daudz un dažādi svaigie dārzeņi un augļi, kā arī jau pārstrādāti rudens velšu izstrādājumi. Gaidāms arī plašs amatnieku un mājražotāju produkcijas klāsts. Šogad tirdziņu papildina arī ekoloģiski, cilvēkam un dabai draudzīgi produkti.

Jau otro gadu tirdziņam īpaši tika aicināti pieteikties rudenī stādāmo augu tirgotāji. Jelgavā varēs iegādāties liliju sīpolus, peoniju, īrisu un zemeņu stādus, dažādas ziermcietes, krūmmellenes, augļkokus un krūmus, mārtiņrozes, krizantēmas. Piedāvājumā atradīsies īpaši plašs hortenziju klāsts. Dalību gadatirgū ir apstiprinājusi vīnogu stādaudzētava "Skāduļi", kas piedāvās vairāku šķirņu vīnogu stādus un plāno arī savu audzēto vīnogu izstādi.

Kultūras programma pie Jelgavas Kultūras nama tiks atklāta jau pulksten 10, kad apmeklētāju priekam uzstāsies BJDK “Vēja zirdziņš”, kam pulksten 10.30 sekos BDK “Ieviņa”, 11.50 dejos TDA “Lielupe”. Pulksten 11.50 un 13.35 muzikālu priekšnesumu sniegs Māsas Legzdiņas, bet 12.35 uzstāsies VPDK “Laipa”. Savukārt TDA “Diždancis” un “Ritums” kultūras nama priekšā dejos pulksten 12.50. Par svētku noskaņojumu rūpēsies arī leijerkastnieks Gatis Grīnbergs.

Jaunākie gadatirgus apmeklētāji Hercoga Jēkaba laukumā varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, bet pie kultūras nama atradīsies poniji, piepūšamā un virtuālās realitātes atrakcija, kā arī kartingu trase.

 

 

Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt publicēts, translēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka