RĪGAS OPERAS FESTIVĀLA GALĀ KONCERTS JELGAVĀ
Koncerts

RĪGAS OPERAS FESTIVĀLA GALĀ KONCERTS JELGAVĀ

Laiks
1. Jūlijs, Piektdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 12 - 25
Pievienot
kalendāram
2022-07-01 19:00:00 2022-07-01 19:00:00 Europe/Riga RĪGAS OPERAS FESTIVĀLA GALĀ KONCERTS JELGAVĀ Pēc trīs gadu pārtraukuma Latvijas Nacionālā opera un balets aicina uz Rīgas Operas festivālu. Festivāls notiks no 8… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Pēc trīs gadu pārtraukuma Latvijas Nacionālā opera un balets aicina uz Rīgas Operas festivālu. Festivāls notiks no 8. jūnija līdz 1. jūlijam, un tā programmā būs skatāmi aizvadīto divu sezonu jauniestudējumi, kā arī jau tradicionālais Galā koncerts, kurš šoreiz notiks brīvdabas koncertzālē "Mītava" 1.jūlijā pulksten 19!

Piedalās Teatro alla Scala akadēmijas dalībnieks, tenors Azers Zada (Azer Zada) no Azerbaidžānas, Ukrainas Nacionālās operas soliste, soprāns Olha Matušenko (Olha Matushenko), jaunais talants no Mongolijas, bass Baterdene Doržcedens (Bat-Erdene Dorjtseden) un mecosoprāns Anna Matisa (Anna Matis),  basbaritons Egils Siliņš un Latvijas Nacionālās operas solisti Jūlija Vasiļjeva un Mihails Čuļpajevs, kā arī Latvijas Nacionālās operas orķestris. Koncerta muzikālais vadītājs un diriģents Mārtiņš Ozoliņš.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka