Raivo Stašans “Romantisks solo saksofonam”
Koncerts

Raivo Stašans “Romantisks solo saksofonam”

Laiks
25. Janvāris, Sestdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 10
Pievienot
kalendāram
2020-01-25 16:00:00 2020-01-25 16:00:00 Europe/Riga Raivo Stašans “Romantisks solo saksofonam” RAIVO STAŠANS  populāri hiti un melodijas no jaunā albuma koncertprogrammā  “ ROMANTISKS SOLO SAKSOFONAM “ Lielā zāle info@kjelgava.lv

RAIVO STAŠANS 
populāri hiti un melodijas no jaunā albuma koncertprogrammā 
“ ROMANTISKS SOLO SAKSOFONAM “

Izcilā virtuoza, un viena no romantiskākajiem džeza saksofonistiem Latvijā - saksofonista Raivo Stašana pirmā solo koncertprogramma, kurā tiks prezentēts Raivo Stašana jaunais instrumentālās popmūzikas albums “ Romantisks Solo Saksofonam “. Albumā ir iekļautas 10 oriģinālas dziesmas, kuras tapušas sadarbībā ar mūzikas producentu un komponistu Gaiti Lazdānu. Koncertprogrammā “ Romantisks Solo Saksofonam “ skanēs dziesmas no jaunā diska kā arī  pasaules un latviešu estrādes populāri skaņdarbi! Koncertā kopā ar Raivo Stašanu un Gaiti Lazdānu uzstāsies Āris Ozols (ģitāra) un Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti). Koncerts paredzēts bez pārtraukuma 1:20h .

Pēc koncerta paredzēta fotografēšanās, bučas un autogrāfi, kā arī ekskluzīva iespēja iegādāties jauno Raivo Stašana debijas albumu “ Romantisks Solo Saksofonam “.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās "biļešu paradīze" kasēs, internetā un pasākumu norises vietās.
Uz tikšanos koncertos !

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka