"Pirmās ūsas." Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdija
Uzvedums

"Pirmās ūsas." Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdija

Laiks
30. Septembris, Sestdiena, 19:00
Vieta
K/n “Rota”
Cena
€ 18
Pievienot
kalendāram
2023-09-30 19:00:00 2023-09-30 19:00:00 Europe/Riga "Pirmās ūsas." Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdija Jānis Kreičmanis ir viens no vadošajiem Comedy Latvia komiķiem un ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada. Jānis ir ieguvis Latvijas… K/n “Rota” info@kjelgava.lv

Jānis Kreičmanis ir viens no vadošajiem Comedy Latvia komiķiem un ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada. Jānis ir ieguvis Latvijas komēdijas gada balvas “Grābeklis” nominācijās "Comedy Latvia Gada komiķis 2021" un "Gada joks 2022".

Izrādes nosakums - “Pirmās ūsas”, tapis pateicoties Jāņa dzīves jaunajam posmam un pirmo ūsu izaudzēšanai. “Visi zēni atceras šo notikumu viduskolas sākumā, taču man pirmās ūsas izauga, pārkāpjot 30 gadu slieksni”, komentē komiķis.

Izrādē Jānis stāstīs par mēģinājumiem piekopt veselīgu dzīvesveidu, neiecietību pret tehnoloģijām, frāzi “manos laikos” un centieniem glābt omes. Šī būs komiķa trešā solo izrāde. Iepriekš Jānis smīdinājis publiku ar solo izrādēm “Nav godīgi” (2020) un “Liels puika” (2022).

Pirms Jāņa iznāciena, skatītājus iesildīs viņa draugs, komiķis un vīnzinis Edgars Staškevičs.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka