Nora un Viktors. Zelta duetam 50 muzikāla vīzija izrādē
Izrāde

Nora un Viktors. Zelta duetam 50 muzikāla vīzija izrādē

Laiks
26. Septembris, Svētdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 15 - 28
Pievienot
kalendāram
2021-09-26 16:00:00 2021-09-26 16:00:00 Europe/Riga Nora un Viktors. Zelta duetam 50 muzikāla vīzija izrādē Ar Raimonda Paula piekrišanu top muzikāla izrāde par mūsu visu laiku izcilāko… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Ar Raimonda Paula piekrišanu top muzikāla izrāde par mūsu visu laiku izcilāko skatuves duetu - Noru Bumbieri un Viktoru Lapčenoku un viņu laiku.  Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka tēlos iejutīsies - Marija Bērziņa un Andris Ērglis.  Raimondu Paulu un Ojāru Grīnbergu iepriekšējā gadsimta septiņdesmitajos gados izrādē atveidos Mārtiņš Egliens.  Jaunās dziedātājas atveidos -  Laima Miltiņa un Elīna Čampere. Dziedātājus pavadīs  izcilu mūziķu grupa Anatolija Livčas vadībā - Indrķis Veitners, Norberts Skraucis, Miķelis VīteArtūrs Kutepovs, Anatolijs Livča.

Režisors - Gundars Silakaktiņš, tērpi - Jurate Silakaktiņa, teksti - Elizabete Trumpe, horeogrāfe - Inga Krasovska, producente - Laila Ilze Purmaliete

Raimonds Pauls – “Manuprāt latviešu estrādē Noras un Viktora duets nav pārspēts vēl šodien. Tur daudz kas sakrita – talantīgi dziedātāji, skatuviskā saderība, atbilstošs repertuārs …, ko tur lai saka - zelta duets”.

Izrādes īpašais viesis būs pats Viktors Lapčenoks.  Viktors Lapčenoks - ”Dziedāšana duetā ar Noru un darbs ar Raimondu Paulu bija neapšaubāmi skaistākais laiks manā mūžā, tas bija radošs lidojums, tagad tas škiet gluži kā pasaka, bet ir palikušas iedziedātās dziesmas, un es varu būt priecīgs, ka arī šodien tās ir klausītājiem vajadzīgas.”

Marija Bērziņa teic: “70tajos gados Latvijas kultūrā bija milzīgs uzplaukums- teātris, kino, estrādes mūzika. Arī Maestro resursi bija teju neierobežoti- paša komponista spējas, viņš pats kā izcils džeza pianists, sadarbība ar orķestri REO, brīnišķīgi solisti, iespēja radīt kino un teātra mūziku - tas viss nodrošināja nedalītu publikas mīlestību un zelta laiku. Runājot par Noru un Viktoru, man šķiet, ka publika uz skatuves grib redzēt laimīgus cilvēkus, pat ja pašiem dzīvē tā trūkst - un šis brīnišķīgais duets spēja to apsolīt- kopīgo skatu uz pasauli un sapņus”. 

Viktora Lapčenoka lomas izdziedāšanai ir piekritis uzstāties viens no latviešu populārākajiem estrādes dziedātājiem Andris Ērglis, kas guvis lielu atzinību vairākos starptautiskos konkursos. Interesants ir fakts, ka dziedātāji Viktors Lapčenoks un Andris Ērglis abi ir dzimuši vienā datumā – 16.janvārī ( tikai gadi ir dažādi). Būtisks moments ir tas, ka Viktors Lapčenoks ir augstu novērtējis dziedātāja muzikalitāti un vokālo prasmi.

Andris Ērglis: ”Manuprāt septiņdesmitajos gados Latviešu estrādes mūzika ir ļoti augstā līmenī arī uz pasaules vieglās mūzikas fona. Par to lielā mērā jāpateicas Maestro radītajai mūzikai.”

Izrādē skatītāji varēs iejusties septiņdesmito gadu noskaņās, ko palīdzēs uzburt tautā iemīlētās dziesmas – “Savāda vasara”, “Atvadas vasarai”, “Rudacīte”, Spītība ir mana māsa”, “O’Lamara”, ”Pusnakts balāde”, “Tā diena”, “Mēmā dziesma” , “Salds Itāliešu kino” un daudzas citas dziesmas no Noras un Viktora repertuāra.

Ar ansambli “Modo” slavenais duets ir iedziedājis četras lielās un piecas mazās vinila skaņu plates, katru 3 miljonu metienā.

Jaunais Muzikālais Teātris pērn iestudējis plašu atzinību guvušas izrādes  “LEĢENDAS DZIMŠANA” - par Raimonda Paula jaunību   un   “ČIKĀGAS PIECĪŠI. Leģendu atgriešanās” - par Čikāgas piecīšiem. 

Biļetes – “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv


Ieeja, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka