Pifa Ziemassvētki
Pasākums

Muzikāla Ziemassvētku izrāde "PIFA ZIEMASSVĒTKI"

Laiks
20. Decembris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 20
Pievienot
kalendāram
2023-12-20 19:00:00 2023-12-20 19:00:00 Europe/Riga Muzikāla Ziemassvētku izrāde "PIFA ZIEMASSVĒTKI" Ko dara Pifs un draugi, kad atklāj, ka kārtējo reizi ir pagalam saputrojušies? Protams, ka vērš visu par labu! Ir pilnīgi skaidrs, ka… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Ko dara Pifs un draugi, kad atklāj, ka kārtējo reizi ir pagalam saputrojušies? Protams, ka vērš visu par labu!

Ir pilnīgi skaidrs, ka Ziemassvētki tiek gaidīti arī krustmātes Agates un krustētiņa Tontona mājās. Tontons, kā jau tas katru gadu ierasts, dosies uz Parīzi, lai sagādātu visu nepieciešamo svētkiem, kamēr Agate, rūpīga saimniece būdama, ceps un šmorēs visdažādākos gardumus. Kamēr māja smaržos pēc piparkūkām, viņu krustdēls Dudū, kopā ar sunīti Pifu, runci Herkulesu un peli Rozāliju, visticamāk kaut kur atkal darīs kārtējās blēņas. Lai kā to vēlētos krustētiņš Tontons, šajā mājā miera nebūs nekad!

Tas nebūtu Pifs, ja pat šajā brīnumiem pilnajā Ziemassvētku laikā nerastos kāda situācija, kurā nepieciešami radoši risinājumi un draugu palīdzība. Sagāztie podi būs tik lieli, ka to risināšanā brīvprātīgi un ar prieku iesaistīties pat slinkais un miegainais Herkuless!

Nāc un uzzini kāds jandāliņš gaidāms šoreiz! Noskaidro kā Pifs un draugi sagaida Ziemassvētkus!

Apmeklē Latvijas Jaunatnes teātra izrādi “Pifa Ziemassvētki”, kura gaidāma decembrī visā Latvijā!

Lomās Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Jānis Skanis, Laila Kirmuška, Sandis Bergholds un Sandija Misika.

Biļetes iegādājamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka