Lieldienu pastaiga Jelgavas pils parkā
Pastaiga

Lieldienu pastaiga Jelgavas pils parkā

Laiks
17. Aprīlis, Svētdiena, 11:00
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-04-17 11:00:00 2022-04-17 15:00:00 Europe/Riga Lieldienu pastaiga Jelgavas pils parkā Jelgavas pilsēta aicina Pirmās Lieldienas, 17. aprīli, pavadīt kopā ar ģimeni Jelgavas pils parkā, kur… info@kjelgava.lv

Jelgavas pilsēta aicina Pirmās Lieldienas, 17. aprīli, pavadīt kopā ar ģimeni Jelgavas pils parkā, kur norisināsies tradicionālā “Lieldienu pastaiga.”

“Lieldienu pastaigas” norises sāksies jau pulksten 11 Jelgavas pils pagalmā, kur Jelgavas valstpilsētas Domes priekšsēdētājs, Andris Rāviņš, sveiks mazos jelgavniekus un uzstāsies folkloras kopa “Dimzēns”. No pulksten 12 līdz 12.50 gaidāms jautrs jampadracis bērniem kopā ar lielajām lellēm “Lieldienu starpbrīdis kopā ar Slinķi un Vāveri”. Jelgavas pilsētas dejotāji - TDA ”Lielupe”, VPDK “Laipa” un SDK “Ozolnieki”- uzstāsies pulksten 13.

Savukārt Jelgavas pils parkā no pulksten 11 līdz 15 darbosies dažādas aktivitātes lieliem un maziem- šūpoles, olu meklēšana, krāsošana, ritināšana un sišana, radošās darbnīcas un pavasara veiklības spēles, Latvijas šķirnes trušu audzētāju asociācijas izstāde “Trusis un citi”, SIA “LTD” kazlēnu izstāde, Lieldienu mazais tirdziņš, kā arī par atsevišķu samaksu- “Bambino atrakcijas”, poniji Grasis un Džupe.

Dodoties uz “Lieldienu pastaigu” Jelgavas pils parkā aicinām ņemt līdzi 3 krāsainas olas – draugam, sev un jaunajam jelgavniekam. Uz pastaigu aicina Jelgavas valstspilsēta, Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra”, Latvijas Lauksaimniecības Universitāte un A/S “Balticovo”.

Iešūposim sauli un pavasari kopā!

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.