KULTŪRtāle - ar skatu nākotnē! / Tiešsaistes studija Jelgavā
Raidījums

KULTŪRtāle - ar skatu nākotnē! / Tiešsaistes studija Jelgavā

Laiks
15. Aprīlis, Ceturdiena, 14:00
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2021-04-15 14:00:00 2021-04-15 15:00:00 Europe/Riga KULTŪRtāle - ar skatu nākotnē! / Tiešsaistes studija Jelgavā Jau šajā ceturtdienā, 15. aprīlī, pulksten 14, tiešsaistes studijā no Jelgavas, turpināsim lūkoties "KULTŪRtāle", jeb nākotnē.&nbsp… info@kjelgava.lv

Jau šajā ceturtdienā, 15. aprīlī, pulksten 14, tiešsaistes studijā no Jelgavas, turpināsim lūkoties "KULTŪRtāle", jeb nākotnē. Sestajā raidījumā, kopā ar Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas valdes locekli, uzņēmuma "Balticvision Riga" vadītāju, Tūrisma pētniecības centra vadītāju un profesoru Ēriku Lingebērziņu runāsim par tūrisma un kultūras mijiedarbību. Savukārt rubrikā "Vēl viens viedoklis" tiksimies ar Zemgales Plānošanas reģiona tūrisma attīstības speciālisti Annu Builo - Hoļmi. Muzikālais viesis - Edgars Kreili

 

 

Turisms_FB.png

KULTŪRtāle - ar skatu nākotnē!

Nozare. Pilsēta. Nākotne. Tiešsaistes studijā KULTŪRtāle runāsim par Jelgavas pilsētas kultūras sfēru un radošajām industrijām kā vērtībām, kas veido laikmetīgu, uz izaugsmi vērstu pilsētu.

Jelgava līdz ar astoņām citām Latvijas pilsētām uzsākusi ceļu pretīm Eiropas Kultūras galvaspilsētas godam, tādēļ šajā platformā akcentēsim tēmas, kas liek uz pilsētas attīstību paraudzīties plašāk - tieši tā, kā to aicina Kultūras galvaspilsētas projekts.

Raidījumiem tiešraidē pieslēdzies Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" Facebook lapā. Pēc raidījuma beigām būs pieejams arī ieraksts.


Raidījuma ieraksts veikts atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām tiešraižu un TV studijas darbības nodrošināšanai Covid-19 ierobežojumu laikā.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka