Koncerts "Es mīlēšu tevi un Latvijas zemi"
Koncerts

Koncerts "Es mīlēšu tevi un Latvijas zemi"

Laiks
4. Jūnijs, Sestdiena, 18:00
Vieta
Jelgavas pils
Cena
€ 10
Pievienot
kalendāram
2022-06-04 18:00:00 2022-06-04 18:00:00 Europe/Riga Koncerts "Es mīlēšu tevi un Latvijas zemi" Latvijas Lauksaimniecības universitātes tautas deju ansamblim “Kalve” svinot 75. gadadienu, baudīsim atkalsatikšanās… Jelgavas pils info@kjelgava.lv

Latvijas Lauksaimniecības universitātes tautas deju ansamblim “Kalve” svinot 75. gadadienu, baudīsim atkalsatikšanās prieku dejā. Koncertā “Es mīlēšu tevi un Latvijas zemi” būs redzamas ne tikai dejas no XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs”. bet pirmizrādi piedzīvos arī libreta un dzejas autores, režisores Daces Micānes-Zālītes, horeogrāfu Guntas Skujas un Laura Galeja, komponista Gata Gaujenieka un TDA “Kalve” / VPDK "Kalve" kopīgi radītais uzvedums -  mūzikls dejā "PASTALNIEKS".

"PASTALNIEKS" ir stāsts par mīlestību laikā, kad studijas un jaunība iet vienā solī. Stāsta galvenais varonis Pastalnieks uzsāk studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātē, bet rudens ir arī talkas laiks. Tāpat kā senos laikos talkā puiši noskata meitenes un jautrība sacenšas ar talkas darba veiklību. Pastalnieks pamana meiteni no Dvietes, neparasti skaistu un viņi viens otram iepatīkas. Kā veidojas viņu mīlestības stāsts, kad mīlestība pārbauda abu sirdis un vārdi "es mīlēšu Tevi un Latvijas zemi" ir derība un sākums jaunai studentu ģimenei. 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka