Koncertprogramma "Trīs Raimondi"
Koncerts

Koncertprogramma "Trīs Raimondi"

Laiks
6. Novembris, Svētdiena, 18:00
Vieta
Kultūras namā
Cena
€ 15 - 30
Pievienot
kalendāram
2022-11-06 18:00:00 2022-11-06 18:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma "Trīs Raimondi" “Trīs Raimondi” ar slavenajiem Latvijas mūziķiem Kultūras namā info@kjelgava.lv

“Trīs Raimondi”

ar slavenajiem Latvijas mūziķiem

Raimondu Paulu, Raimondu Ozolu, Raimondu Macatu.

Gandrīz katru gadu pazīstamais Latvijas vijolnieks Raimonds Ozols piedāvā Latvijas klausītājiem jaunu, oriģinālu, augsti profesionāla līmeņa koncertprogrammu.

2019.gadā, atzīmējot savu 55-o jubileju, viņš kopā ar saviem draugiem Mārci Auziņu (ģitāra), un Raimondu Macatu (čells, taustiņinstrumenti un mutes harmonikas) sagatavoja instrumentālo programmu ar  komponistu  N. Paganini un A. Piazollu skaņdarbiem, kura saņēma ļoti augstu klausītāju novērtējumu.

2020.gadā Raimonds Ozols kļuva par jauna muzikālā projekta “Trīs Raimondi” iniciatoru. Kā rezultātā tapa jauns albums ar Maestro Raimonda Paula mūziku Raimonda Macata oriģinālajos aranžējumos tieši šim muzikālajam sastāvam.

2022. gada beidzot pēc 2 gadu pandēmijas izdevās realizēt šī projekta 3 koncertus un prezentēt jauno albumu. Koncerti noritēja ļoti sekmīgi un tika pieņemts lēmums pagarināt koncertu sēriju 2022.gada rudenī.  

 

Koncertā piedalīsies arī citi pazīstami Latvijas mūziķi:

Mārcis Auziņš (ģitāra)

Oskars Sproģis (bass)

Ainis Zavadskis (sitamie instrumenti)

 

Koncerta pirmajā daļā skanēs fragmenti no Raimonda Ozola jubilejas programmas ar N. Paganini un A. Piazollu mūziku.

Koncerta otrajā daļā Raimonda Paula brīnišķīgā mūzika iegūs jaunu, unikālu skanējumu un pārsteigs Latvijas publiku ar Maestro vienreizējo talantu šī oriģinālā muzikālā kolektīva izpildījumā.

Koncerta programma ir izvēlēta plašai klausītāju gaumei un izpildītāji sola emocionālu baudījumu visiem, jo koncerta satura veidošana un muzicēšana ir sirds darbs, pirmkārt, pašiem mūziķiem.

 

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts un translēts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka