Koncertprogramma "Satikt Čaku"
Koncerts

Koncertprogramma "Satikt Čaku"

Laiks
31. Oktobris, Svētdiena, 17:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 6 - 10
Pievienot
kalendāram
2021-10-31 17:00:00 2021-10-31 17:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma "Satikt Čaku" Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi sekos.

Seko līdzi informācijai www.kultura.jelgava.lv.


31. oktobris pulksten 17 – Koncertprogramma “Satikt Čaku” – J. Lūsēns, Z. Muktupāvels un J. Strazdiņš.

Zigfrīds Muktupāvels – balss, vijole
Jānis Strazdiņš – balss
Jāņa Lūsēna trio:
Jānis Lūsēns – klavieres
Jānis Lūsēns jun. – basa ģitāra
Harijs Gūtmanis – sitamie instrumenti

Tie, kuriem tuva Čaka dzeja, pazīst šo dīvaino sajūtu, kad iegrimsti tajā un šķiet, ka notikumi, ko Dzejnieks attēlojis, būtu paša izdzīvoti, bet poētiski apdzejotās vietas līdz sīkumiem tuvas un pazīstamas - gan ielas ar to smaržām un gaismām, gan pilsētas nomale ar pļaviņām, kurās ganās kazas un svilpo strazdi, gan miglā lēni asarojošs logs…

Šogad sajūtu meistaram Čakam svinam lielo dzimšanas dienu. Viņa dzeja iedvesmojusi komponistu Jāni Lūsēnu radīt jaunu koncertprogrammu, kurā atspoguļotas Dzejnieka daiļrades dažādās šķautnes. Jāņa Lūsēna jaunradītās dziesmas savu īpašo skanējumu ieguvušas, savijoties diviem vīrišķīgiem balss tembriem – Zigfrīda Muktupāvela un Jāņa Strazdiņa baritoniem. Pašam komponistam muzicējot pie klavierēm, instrumentu skanējumu kuplinās Jāņa Lūsēna-juniora basa ģitāras, kāarī Harija Gūtmaņa ritma pulsācijas un sitamo instrumentu smalkās nokrāsas.Programmā Jāņa Lūsēna dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem, mūzika nebijušām kino filmām un sarunas.

Biļešu cena 6 – 10€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle).


* DZELTENAIS PASĀKUMS – Ieeja, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka