Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA"
Koncerts

Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA"

Laiks
1. Marts, Trešdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 22
Pievienot
kalendāram
2023-03-01 19:00:00 2023-03-01 19:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA" Pārcelts no 17.09.22. Iegādātās biļetes derīgas.   Lielā zāle info@kjelgava.lv

Pārcelts no 17.09.22. Iegādātās biļetes derīgas.

 

Mārtiņš Kanters, agrāk pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, aicina uz jaunu koncertprogrammu „Glezna”.

Samtaina, vīrišķīga balss, lieliska komunikācija ar skatītājiem, spilgtas un iemīļotas  dziesmas. 

Koncertprogrammā dzirdēsiet dziesmas no jaunā albuma „Glezna”, kas tapis sadarbībā Maestro Raimondu Paulu, Guntaru Raču un studijas producentu Gintu Stankeviču, kā arī izskanēs dziesmas no komerciāli veiksmīgā albuma „Piparmētru tēja” un Mārtiņa oriģinālskaņdarbi.

Koncertā izskanēs gan ļoti pazīstamās dziesmas – Laime ir akla, Valodiņa, Baltās Rozes, Piparmētru tēja, gan arī īpaši sagatavoti pirmatskaņojumi no jaunā albuma.

„Esmu ļoti saviļņots, ka rudenī došos iepriecināt savus klausītājus ar jaunu koncertprogrammu. Koncertā būs iespēja gan no sirds izdziedāties, gan izsmieties, gan reizēm mierpilni aizdomāties,” saka Mārtiņš.

Koncerta īpašie viesi – Guntars Račs

Grupa  – Jānis Čubars (ģitāra), Edijs Šimiņš (bungas), Rolands Stepanovs (bass), Markuss Skraucis (čells), trio "Oranžās"(daiļvokāls),   Juris Kristons (taustiņi).

Pēc koncerta būs iespēja iegādāties Mārtiņa albumus – „Glezna” un „Piparmētru tēja”, kā arī satikt mākslinieku un nofotografēties īpaši veidotā fotostūrī.  

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka