Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA"
Koncerts

Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA"

Laiks
17. Septembris, Sestdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 22
Pievienot
kalendāram
2022-09-17 19:00:00 2022-09-17 19:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma\ Mārtiņš Kanters "GLEZNA" Mārtiņš Kanters, agrāk pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, aicina uz jaunu koncertprogrammu „Glezna”. Samtaina,… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Mārtiņš Kanters, agrāk pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, aicina uz jaunu koncertprogrammu „Glezna”. Samtaina, vīrišķīga balss, lieliska komunikācija ar skatītājiem, spilgtas un iemīļotas  dziesmas.

Koncertprogramma veidota divās daļās – pirmajā daļā dzirdēsiet dziesmas no jaunā albuma „Glezna”, kas tapis sadarbībā Maestro Raimondu Paulu, Guntaru Raču un studijas producentu Gintu Stankeviču, savukārt koncerta otrajā daļā izskanēs dziesmas no komerciāli veiksmīgā albuma „Piparmētru tēja” un Mārtiņa oriģinālskaņdarbi.

Koncertā izskanēs gan ļoti pazīstamās dziesmas – Laime ir akla, Valodiņa, Baltās Rozes, Piparmētru tēja, gan arī īpaši sagatavoti pirmatskaņojumi no jaunā albuma. „Esmu ļoti saviļņots, ka rudenī došos iepriecināt savus klausītājus ar jaunu koncertprogrammu. Koncertā būs iespēja gan no sirds izdziedāties, gan izsmieties, gan reizēm mierpilni aizdomāties,” saka Mārtiņš.

Koncerta īpašie viesi – Saulkrastu jauktais koris „Anima” un talantīgā, jaunā dziedātāja Evelīna Krama. Grupa Māra Vitkus vadībā – Jānis Čubars (ģitāra), Edijs Šimiņš (bungas), Rolands Stepanovs (bass), Māris Vitkus (taustiņi). Pēc koncerta būs iespēja iegādāties Mārtiņa albumus – „Glezna” un „Piparmētru tēja”, kā arī satikt mākslinieku un nofotografēties īpaši veidotā fotostūrī.  

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka