Koncertprogramma ar grupu "PĒRKONS" un LIEPĀJAS SIMFONISKO ORĶESTRI
Koncerts

Koncertprogramma ar grupu "PĒRKONS" un LIEPĀJAS SIMFONISKO ORĶESTRI

Laiks
20. Jūlijs, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2023-07-20 19:00:00 2023-07-20 19:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma ar grupu "PĒRKONS" un LIEPĀJAS SIMFONISKO ORĶESTRI Šī būs īpaša Latvijas roka veterānu «Pērkons» un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertprogramma, kurā grupas… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Šī būs īpaša Latvijas roka veterānu «Pērkons» un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertprogramma, kurā grupas skaņdarbi pirmo reizi ietērpsies simfoniskā skanējumā. Dziesmu aranžijas šai programmai veidojis komponists Andris Sējāns. 

«Programma atšķirsies no līdzīgiem projektiem ar to, ka tas būs simfoniskais orķestris un grupa «Pērkons», nevis grupa «Pērkons» un simfoniskais orķestris. Tādejādi uzsvars ir uz vārdu «simfonizēts»: simfoniskais orķestris atskaņos «Pērkona» mūziku,» saka grupas līderis un visu skaņdarbu autors Juris Kulakovs.

Skaņdarbus programmai izvēlējies pats komponists Juris Kulakovs. «Šie gabali ir komponēti pēc akadēmiskās mūzikas principa, līdz ar to pateicīgi tam, lai tos simfonizētu,» savu izvēli skaidro komponists, kura daiļradē rokenrols nesaraujami savijies ar akadēmisko mūziku.

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka