Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts ar Beāti Zviedri
Koncerts

Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts ar Beāti Zviedri

Laiks
8. Decembris, Svētdiena, 14:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4 - 6
Pievienot
kalendāram
2019-12-08 14:00:00 2019-12-08 14:00:00 Europe/Riga Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts ar Beāti Zviedri Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts ar Beāti Zviedri. Koncertā piedalās Jelgavas bigbends Soliste – Beāte… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts ar Beāti Zviedri.

Koncertā piedalās Jelgavas bigbends

Soliste – Beāte Zviedre / vokāls

Koncertu vada Anete Ašmane

Koncerta mākslinieciskais vadītājs Raitis Ašmanis

Programmā: Klasiskā mūzika un Ziemassvētku dziesmas džeza aranžējumos

Jelgavas bigbendam jau par tradīciju kļuvis koncerts Adventa laikā, Ziemassvētkus gaidot. Šogad bigbends instrumentāli atskaņos klasiskās mūzikas dižgaru Johana Sebastiana Baha, Georga Fridriha Hendeļa, Gabriēla Forē, Pahelbela mūzikas pārlikumus bigbendam. Arī šogad klausītājus priecēs svētku noskaņas populārās un visiem zināmās Ziemassvētku dziesmās, kuras kopā ar Jelgavas bigbendu atskaņos atraktīvā un pieredzes bagātā džeza soliste Beāte Zviedre. Beāte ieguvusi maģistra grādu džeza dziedāšanā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, vokālās grupas "Framest" sastāvā sadarbojusies ar Maestro Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu un citiem sastāviem. Koncertējusi Eiropā, Krievijā, Ķīnā un Japānā.

Koncertā tiks atskaņots arī kāds pasaulslavena aranžētāja veltījums īpaši Jelgavas bigbendam, kas kļūs par dāvanu gan mūziķiem, gan klausītājiem.

 


Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēt, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka